Jump to content
Shipfriends

Celestyal Journey (IMO 8919269)


Recommended Posts

Πάντως ότι πήγε εκεί που πάει συνηθως η Seajets επιβεβαιώνει αυτό που έχω ακούσει πως είναι bbhp ναύλωση και όχι αγορά 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 9/1/2023 at 7:19 AM, giorgosz said:

Καμία φωτογραφία;

 

Αφρός, για πάρτη σου.

 

Αρόδου στον Άγιο Στέφανο Μυκόνου νωρίτερα σήμερα. Δεν μου αρέσει ο χρωματισμός. Θα προτιμούσα ένα ολόλευκο πλοίο με ένα μεγάλο σινιάλο Celestyal πρύμα, στα πρότυπα του Celestyal Olympia. Εναλλακτικά ας έβαφαν το κύτος στο ίδιο χρώμα με την τσιμινιέρα ή το αντίστροφο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ nick!

Συμφωνώ, δεν μου αρέσουν οι 2 διαφορετικές αποχρώσεις που έβαλαν. 
Ακούγεται  ότι τις πρώτες μέρες υπήρξαν προβλήματα με κλιματισμό κ κάποιες καμπίνες.  Λογικά διορθώνονται σε αυτό το ταξίδι …

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στη Θεσσαλονικη ηταν το πλοιο την προηγουμενη Κυριακη στα πλαισια της 7ημερης κρουαζιερας του

Οι διαφορετικες αποχωρσεις χτυπανε λιγο ασχημα στο ματι.Νομιζω ομως οτι το σκουρο μπλε που ειναι βαμμενο του παει πολυ

 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το να βαφόταν η τσιμινιέρα σε άσπρο με γαλάζιο το σινιάλο ήταν καλύτερα.... Δεν παύει όμως να είναι ένα πολύ συμπαθής κρουαζιερόπλοιο!

Edited by Ferry Himuka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Το Celestyal Journey ολοκλήρωσε νωρίτερα τις προγραμματισμένες κρουαζιέρες της Celestyal Cruises και είναι δεμένο στο λιμάνι του Πειραιά. Αλλά φαίνεται ότι θα μείνει για λίγο γιατί ναυλώθηκε από την Phoenix Reisin, για να αντικαταστήσει το Amera στο ξεκίνημα της παγκόσμιας κρουαζιέρας του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά δεν χρειάζεται να με ερμηνεύει κανείς ;).

Εξ αρχής δεν είχε ανακοινωθεί τίμημα και κοιτώντας πρόσφατες φωτογραφίες συνειδητοποίησα ότι ούτε νηολόγιο και σημαία έχει αλλάξει.

ΥΓ: Θυμίζω ότι και το Renaissance ναύλωση είναι 

Edited by proud_ionian
λινκ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...