Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 535
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:confused: Πάντως δεν υπάρχει και μεγάλη διαφορά από την πρόχειρη προσομοίωση που επιχείρησε ο Highspeed4:D

Ήμαρτον....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να περασει και ο επομενος παρακαλω.

Ζουμε εποχες μεγαλης κακογουστιας

Μπράβο που δεν σου έτρεμαν τα χέρια όταν έβγαλες την φωτογραφία! Και πάλι μπράβο

Link to comment
Share on other sites

μηπως το ΜΑΡΙΝΑ εχει ναυλωθει απο την Νεα Διακυβερνηση για τις σημερινες εορταστικες εκδηλωσεις; (αστειευομαι)

παντως δεν ειναι το χειροτερο σινιαλο που εχουμε δει. σε αυτο κερδιζουν οι ροζ διαφημισεις απο ψυγεια και θερμοφορες που ειχε βαλει η ΝΕΛ παλιοτερα.

Η εντυπωση παντως που εχει δημιιουργηθει (οχι μονο σε μενα), ειναι οτι εχει κοπιαρει τα χρωματα απο τα σακακια και τα πουκαμισα του ο αρχοντας

Link to comment
Share on other sites

μηπως το ΜΑΡΙΝΑ εχει ναυλωθει απο την Νεα Διακυβερνηση για τις σημερινες εορταστικες εκδηλωσεις; (αστειευομαι)

Αν στις επομενες εκλογες βγει το αλλο χρωμα , λες να εχουμε αλλαγες στις αποχρωσεις του πρασινου :D

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα και εγώ σήμερα το Μαρίνα ολοκληρωμένο, πιστεύω ότι δεν είναι και πολύ άσχημα τελικά.

Αυτό που αποτελεί παραφωνία για εμένα είναι το λευκό κομμάτι που είναι το σινιάλο..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα μαζι σου giorgosz.Δεν ειναι κ τοσο ασχημο τελικα...ειδικα αν φυγει κ το λευκο με τα γραμματα της εταιριας...Γιατι ετσι οπως ειναι,φερνει σαν τα καινουργια αυτοκινητα που πριν τα βγαλουν στο εμποριο,τα δοκιμαζουν κ τους βαζουν ενα ειδος καλλυματος μπροστα κ πισω,ωστε να μην δει καμια αλλη ανταγωνιστρια εταιρια τα χαρακτηριστικα κ τα αντιγραψει...

Τελοσπαντων,καπως ετσι μου φαινεται....Επισης,πιστευω πως πρεπει να ριξουν κ μια πινελια στις τσιμινιερες(γαλαζιο....:D ),ετσι για το συνολικο ντεκορ...

Link to comment
Share on other sites

πραγματι (α, ρε αντρεα:D ), αν βαφοταν στο γαλανο του ουρανου ολο το φοντο του GA Ferries, θα εδειχνε καλυτερα. Ισως να βοηθουσε και μια αλλαγη γραμματοσειρας.

παντως αν δεν ειχαν προηγηθει η ΗSW, η ΣΑΟΣ και ο minor fleer της ΝΕΛ, δε θα την πεφταμε τοσο πολυ στη GA.

Link to comment
Share on other sites

έχω μια απορία?? γιατί σβηστήκανε από τις μπάντες του απόλλων ελλάς και του νεφέλη, η ηλεκτρονική διεύθυνση της εταιρείας:mad::P ???

ενώ στο εξπρές πήγασος υπάρχει ακόμα. δε έχω προσέξει στο νήσος μύκονος, στο άρτεμις και στο ποσειδών ελλάς.

Link to comment
Share on other sites

Το ΚΡΗΤΗ 1 στο dock 3 αναμμένο σήμερα...

Πρέπει να είναι το μόνο πλοίο της ΑΝΕΚ με το site στην πάντα, αλλά είναι γραμμένο με πάρα πολύ μικρά γράμματα....

Λάθος κανείς giorgosz. Εκτός από το Κρήτη Ι, τη διεύθυνση της ΑΝΕΚ στο Ιντερνετ, την έχουν ακόμα το Κρήτη ΙΙ, Olympic Champion & Hellenic Spirit.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος κανείς giorgosz. Εκτός από το Κρήτη Ι, τη διεύθυνση της ΑΝΕΚ στο Ιντερνετ, την έχουν ακόμα το Κρήτη ΙΙ, Olympic Champion & Hellenic Spirit.

Έντάξει, συγχωρέστε με, αλλά δεν είναι πολύ μικρή η γραμματοσειρά?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...