Jump to content
Shipfriends

Φωτογραφικό Κουίζ Πλοίων


polmyt

Recommended Posts

Βαζω εγω λοιπον στην θεση του συμπατριωτη μου.Μπορουσα να την κανω κ πιο δυσκολη αλλα ελεγα μηπως δεν το βρειτε.

Υ.Γ Ναυτικε μην απαντησεις μεσα στα επομενα λεπτα...:mad:Ασε λιγο να παιδευτουν κ οι υπολοιποι.

post-709-128326966491_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ναι δεν ειναι το ταδε trailer κ θα σας βοηθησω γιατι ειναι αρκετα δυσκολο τελικα(ισως φταιει κ η φωτο που εχω βαλει).Λοιπον το συγκεκριμενο πλοιο περνα αναμεσα σε Χιο κ Βενετικο αλλα δεν ανηκει σε ελληνικη ακτοπλοικη εταιρια κ εχει αναφερθει καποιες φορες κ στο forum μας:P

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το Cesme απο πρυμα. Αυτο λεω και εγω με τη μεθοδο τζι παν παντα.

Το λεει και ο σουηδος. Ο φιλος ναυτικος ειναι αχτυπητος.

Link to comment
Share on other sites

Το CESME ειναι λοιπον,ενα καραβακι που γουσταρω καθε φορα που το βλεπω κ επισης εχει κ αξιοπρεπη ταχυτητα για τα χρονια του(20+ μιλια):PΕδω ειναι φωτογραφημενο στο τουρκικο λιμανι! Νικητης is the one and only Nautikos!

post-709-128326966528_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ηρεμια. Ενταξει δεν εχει και 45 βαθμους εξω. Φιλε Ιασων υπαρχει σε εξελιξη ηδη αλλο κουιζ. Πρεπει να ολοκληρωθει αυτο πρωτα και αν εισαι ο νικητης τοτε βαζεις το επομενο. Αυτο ειναι το νοημα για να μη διαβασεις ολους τους κανονες του κουιζ.

Link to comment
Share on other sites

Αφού δε βάζει κουιζ ως γνωστόν ο miko και δεν έχει επιχειρήσει κανένας μέχρι τώρα, βάζω εγώ, για να ασχοληθούμε και εμείς που δεν έχουμε φύγει διακοπές!

Είναι δύσκολο μάλλον...:)

post-46-128326966581_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...