Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Δεν είναι λίγο υπερβολικό να είναι τόσες μέρες πάνω στη δεξαμενή?και υποτίθεται ότι δεν υπάρχει και χρήμα

Edited by moutsos
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μα ακόμα και στην περίπτωση να γίνει διπλο σινιάλο (σαν κάτι αεροπλάνα σε δρομολόγια κοινού κωδικού παλιότερα) δεν θα πρεπε να δουλευτούν και οι 2 πλευρές εξίσου ? Εδώ αριστερά νομίζω μεχρι πριν την πρωτοχρονιά υπήρχε το ανάγλυφο Antonio L που δεξιά βγήκε οπότε πιστεύω θα γίνει και αυτό.

 

Αλήθεια οταν ο ΟΛΠ λέει στην λίστα δεξαμενισμών "παραβίαση" εννοεί ότι ζητήθηκε παράταση και δεν έγινε δεκτή πχ ή ότι με το έτσι θέλω έχει μείνει πάνω στην δεξαμενή ?

Link to comment
Share on other sites

Μια και απο κατω δε δουλευανε ολη την περιοδο που ηταν πανω στη δεξαμενη μηπως ειχε δουλειες σε σωληνωσεις κτλ? Βασικα τοσες μερες που ηταν πανω αν τελικα κανανε τετοιες δουλειες θα πρεπει να τα αλλαξαν ολα. Δε ξερω αλλα δεν παει καπου αλλου το μυαλο μου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο χρονοδιάγραμμα του πότε θα δραστηριοποιηθεί ? Σίγουρα πρέπει να υπάρχει μια ημερομηνία "στόχος" για την ολοκλήρωση των εργασιών ακόμα και αν το που θα μπει ταλαντεύεται μεταξύ των 2 λιμανιών της Κρήτης απ' όσο ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Thanks, Margariti! Τους ξέφυγε λίγο το μπλε προς την πρύμη; Δεν είναι θέμα σιμότητας. Με το καλό να μπει και η μαύρη γραμμή στα φινιστρίνια, ωραίο θα γίνει σα το ξαδερφάκι του.

Link to comment
Share on other sites

Τους ξέφυγε λίγο το μπλε προς την πρύμη; Δεν είναι θέμα σιμότητας.

Ακολουθεί το επίπεδο του γκαράζ, όπως και το ζωνάρι. Πολλά γιαπωνέζικα έχουν αυτό το τελείωμα στην πρύμη με πιο χαρακτηριστικό το Λατώ. 

Φταίει και η οπτική γωνία της φωτο που φαίνεται τοσο έντονα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Το πλοίο τελικά, σύμφωνα με στελέχη της Blue Star, θα πάει στη γραμμή των Χανίων και το operation θα το έχει η Blue Star. Θέλουν το πλοίο να είναι έτοιμο για δρομολόγια το Σαββατοκύριακο της Καθαράς Δευτέρας!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...