Jump to content
Shipfriends

Φωτογραφικό Κουίζ Πλοίων


polmyt

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημέρα ναυτικέ,

όλοι λένε ότι δεν παίζεσαι... άκουσε το λοιπόν κι απο μένα. Μόλις ανακάλυψα ότι είναι Μιλενο-Νταλιάνες το είχες ήδη πεί :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ναυτικέ,

όλοι λένε ότι δεν παίζεσαι... άκουσε το λοιπόν κι απο μένα. Μόλις ανακάλυψα ότι είναι Μιλενο-Νταλιάνες το είχες ήδη πεί :-)

Εεε καλα,υπαρχουν και αλλοι εξισου καλοι λυτες των κουιζ,απλα τον τελευταιο καιρο εχω την κακια συνηθεια να απανταω πρωτος στα κουιζ...:P:D

Link to comment
Share on other sites

Εκαστος στο είδος του και ο Ναυτικός στις λύσεις!!!!

Πραγματικά Ναυτικέ δεν παίζεσαι ομως!!Είχα βάλει στοίχημα οτι εσύ θα το έβρισκες πρώτος και με έβγαλες ασπροπρόσωπο!!!:D:D:D

Οντως είναι το Daliana στο Ηράκλειο.Φωτο τραβηγμένη απο εμένα.

Leo καλή η προσπάθεια πάντως!!:P

post-893-128326967092_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να συμφωνησω και γω με τους προηγουμενους καραβολατρες και να πω ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ.Μαλιστα να προσθεσω οτι αυτο που βλεπουμε ειναι η δεξια μπαντα του πλοιου,αφου η αριστερη εχει στην ιδια θεση μεγαλυτερα και περισσοτερα παραθυρα:)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα και εγω ειδα φωτογραφιες απο ολα τα καραβια του Ιονιου.

Μαλλον δεν προσεξα καλα το Ζακυνθος γιατι απο πρυμα δεν εχει καλες φωτο στο Σουηδο.

Σιγουρα ειναι απο τα πιο ενδιαφεροντα κουιζ τελευταια.

Ζακυνθος 1 και απο εμενα...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιάννη, ο φίλος proud, (βρε πόσοι φίλοι μαζευτήκαμε :)), δεν μπορεί να επιβεβαιώσει την σωστή απάντηση

γιατί απλά δεν έχει δοθεί και τρίτη απάντηση :eek:.

Για να βοηθήσω στην εξέλιξη του κουίζ, ...πιάστε ένα ΖΑΚΥΝΘΟΣ Ι και για μένα. :D

Link to comment
Share on other sites

μετα απο τοσες μερες δεν περιμενα την τριτη απαντηση, απλα ξεχαστηκα χτες βραδυ;)

το ζακυνθος Ι ειναι. το θεωρησα ευκολο γιατι ειναι απο τα ελαχιστα ferries που εχουν απομεινει με πρασινα decks. δικια μου φωτο τελη του 2006.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...