Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To βλεπω ασπρο και για να πω την αληθεια μου φαίνεται περιεργο.Εχουμε ξεσυνηθίσει μαλλον τα ασπρα βαπορια με τοσο μπλε που κυκλοφορει 

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει ο καταπελτης απο το πλοιο κ αλλαζουν τα ελασματα απο κατω που ηταν στραβωμενα.αλλαζουν κ τις εξοδους καυσαεριων των μηχανων γιατι εχουν σπασει

Link to comment
Share on other sites

Εχει ακουσει καποιος φιλος αν υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να περνα απο Μικρες Κυκλαδες-Αμοργο το καλοκαιρι;

 

Το ρωταω γιατι το Αρτεμις στα δρομολογια του δεν εχει προσεγγισεις σε αυτα τα νησια.

Link to comment
Share on other sites

Σαν Aqua Spirit πλήν των οικονομικών προβλημάτων της ΝΕΛ δεν ειχε κανενα προβλημα,ηταν το καλυτερο πλοιο της ΝΕΛ (μαζι με το Μυτιληνη θαρρω) αρα δεν έχει κανενα λόγο να αλλάξει ονομα. Το μόνο όνομα που θα σκεφτόμουν να του  έβαζα εγώ ειναι "Κυκλάδες" μιας και απο οτι δειχνουν ολα , εκει θα δουλέψει ανεξαρτήτως τι γραμμη έχει πάρει ...

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έχει βγει η προκήρυξη της γραμμής, και μέχρι να βρεθεί μειοδότης, ο υπουργός μπορεί να κάνει απευθείας ανάθεση. Συνεπώς, τυπικά μπορεί να προχωρήσει η υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

Από τη δεξιά πλευρά μπήκε το λογότυπο της Seajets ενώ από την αριστερή πλευρά υπολείπεται να βαφτεί το τελικό S και η κυματοειδής γραμμή. Το όνομα του πλοίου είναι κάπως γραμμένο ανομοιόμορφα για μένα. Τέλος να αναφέρω ότι το πλοίο δεν έχει αγοραστεί από την Seajets αλλά έχει ναυλωθεί από όσο γνωρίζω!!

Link to comment
Share on other sites

Κατά 99% την Τρίτη 29/03 στις 06:45 ξεκινάει τα δρομολόγια του από Σύρο.

Κρατώ τις επιφυλάξεις μου αν ξεκινήσει αύριο.Στο σύστημα κρατήσεων δεν έχει περαστεί κανένα δρομολόγιο του πλοίου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...