Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Δεκανεννια χρόνια χτες απο την μερα που το φορουμ ξεκινησε την λειτουργια του και το ταξιδι συνεχιζεται.

Προσωπικα μου φαινεται σαν να ειναι χτες (αντε προχτες :D ) η μερα που ξεκινησαμε

Μου δινει μεγαλη χαρα ,οτι μετα απο τοσα χρονια και με τοσα να εχουν αλλαξει οχι μονο στον κοσμο και στην ακτοπλοϊα ,αλλα και στον τροπο επικοινωνιας γενικοτερα, με τα social media να επικρατουν, να βλεπω καινουρια μελη να μπαινουν στην παρεα μας και να συμμετεχουν ενεργα.

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους ,παλιους και νεους ,που με τη συμμετοχη τους ,ομορφαινουν και ζωντανευουν το χωρο μας.

Να ειμαστε καλα να γιορτασουμε και τα 20 χρονια 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, polmyt said:

μετα απο τοσα χρονια και με τοσα να εχουν αλλαξει οχι μονο στον κοσμο και στην ακτοπλοϊα ,αλλα και στον τροπο επικοινωνιας γενικοτερα, με τα social media να επικρατουν, να βλεπω καινουρια μελη να μπαινουν στην παρεα μας και να συμμετεχουν ενεργα.

και 'μείς αλλάξαμε, και 'μείς 😁

Είμασταν γεροί και τώρα είμαστε γέροι 🤣

Να τα εκαστοστησουμε!!!

Edited by Neptune
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά αγαπημένο shipfriends, είναι μεγάλη η χαρά μου που μετά από πολλά χρόνια που διάβαζα το φόρουμ πήρα την απόφαση να γίνω μέλος αυτής της πολύ όμορφης παρέας.Υγεια εύχομαι σε όλους μας και να είμαστε όλοι εδώ να συζητάμε για τα αγαπημένα μας πλοία και όχι μόνο!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά shipfriends.Από το 2008 είμαι εδώ και θα είμαι,για πάντα εδώ!

Το εύχομαι..

Edited by nomikos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρόνια πολλά σε όλα τα μέλη!
Απίστευτο πως πέρασαν τόσα χρόνια....
Μπορεί να μην είμαι τόσο ενεργός όσο παλιότερα (οι υποχρεώσεις της καθημερινότητας), μπορεί να βλέπω τις αναρτήσεις μαζεμένες όποτε βρω χρόνο αλλά το Shipfriends είναι ένα αγαπημένο δικτυακό στέκι, που ευτυχώς αντέχει στο χρόνο. Διατηρώντας την καθαρή ματιά, τις αποκλειστικότητες, το ενδιαφέρον.

Χρόνια πολλά Shipfriends! 

(Ok κρατάνε οι γιορτές 40 μέρες ε;)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο σάιτ και τα μέλη, απίστευτο το ταξίδι όλα αυτά τα χρόνια... 14 χρόνια μέλος χωρίς μεγάλη συνεισφορά λόγω καθημερινότητας αλλά φανατικός ρομαντικός και αναγνώστης... αντε και στα 119 😜

Link to comment
Share on other sites

Αν και σχετικά νέος στο φόρουμ, να'στε καλά οι admin να "το'χετε στην επιφάνεια" να βρίσκουμε κι εμείς μια γωνιά να "μυρίζει θάλασσα"..! Χρόνια πολλά και στα εκατό!!! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...