Jump to content
Shipfriends

links για video & φωτογραφίες


Nick the Greek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Επιτρέψτε μου να πω πως πέρα από τις απίστευτες μανούβρες του καπτα Διαμαντή που κόβουν την ανάσα, το πιο ωραίο πλάνο είναι αυτό που φαίνεται στη φωτο παρακάτω!

Παπαγεωργίου - Βελαλόπουλος και τα μυαλά στα κάγκελα...:D

post-17-128326971639_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηγουμενιτσα-Ancona χτες και βιντεομανια:D Για αρχη εφτασε το IONIAN SKY που η μανουβρα του ειχε διαρκεια 15 λεπτα οποτε ηταν απογορευτικη για βιντεο..Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εκανε τοσο,ακομα και στην οπισθεν πηγαινε παρα παρα πολυ αργα:D Επειτα ηρθε το OLYMPIA PALACE που ναι μεν την στροφη την εκανε σχετικα γρηγορα(αλλα αρκετα μακρια απο την προβλητα)αλλα στην οπισθεν αργα κ αυτο..

Το πιο ωραιο γυρισμα ομως μου το φυλαξε το SUPERFAST VI οπου στην ουσια η πρυμη του γυρισε λιγα μετρα απ τον ντοκο
Τελος σημερα το πρωι στην Ancona(με αρκετη ομιχλη) πετυχα στην εξοδο το SUPERFAST XI οπου σταματησε λιγο,να αφησει τον pilot,για να τον παρουμε εμεις
(η μουσικη επενδυση ειναι απο το OLYMPIA PALACE:D).
Link to comment
Share on other sites

to video ftiaxtike gia tin sxoli mou,me thema tin parigrafi enos xwrou(arxitektoniki patras-ergastirio eikastikwn texnwn-visualartslab)

ws karavopliktos,den mporousa na fantastw kati allo apo to xwro enos ploiou-toso aoristo alla kai me toso sygkekrimeno orio-tin thalassa;)

perimenw comments!

Link to comment
Share on other sites

μου άρεσε παρα πολύ. δεν ξέρω αν το αντικείμενο ήταν τόσο πολύ έμφαση στους εξωτερικούς χώρους. μου άρεσε παρα πολύ η σκηνοθεσία του. ένα μείον αν μπορούσα να το πω ήταν ο θόρυβος του αέρα το οποιο ναι μεν είχε το νόημα του αλλα τουλάχιστον από το laptop και την σύνδεση μου ήταν βαρύ.

πάντως πολύ όμορφο και η μουσική επιλογή επίσης.

συν ότι είδαμε και κάτι διαφορετικό! Πάντως όπως το περιέγραφες νόμιζα ότι θα έβλεπα κάτι σε virtual sailor αλλα δεν πιάνετε το real thing.

Link to comment
Share on other sites

Το πλέον καραβολατρικό βίντεοκλίπ που φτιάχτηκε ποτέ, του αγαπητού Μ. Ρακιντζή -

.Μια δεκαετία πίσω, τι να πρωτοθαυμάσουμε: Επτάνησος, Grand Princess, Express Olympia, Πρέβελη, Αρκάδι, Άρτεμις (πρώην Π. Τήνου),και άλλα...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...