Jump to content
Shipfriends

links για video & φωτογραφίες


Nick the Greek

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Να μια φωτο του Thames Highway. Αξιοσημειωτο το γεγονος/εξελιξη οτι το car carrier αυτο εχει για πρωτη φορα(τουλαχιστον εγω πρωτη φορα το προσεχω) καταπελτη τοσο δευτεροπρυμα, οσο και πρυμα, πραγμα το οποιο του δινει τη δυνατοτητα αν δεν μπορει να πλαγιο-πρυμνοδετησει, να δεσει ορθοπλωρο.

Link to comment
Share on other sites

το safety video του λισσος της ανεκ http://www.youtube.com/watch?v=dFMUYt6t3mQ θελω τα σχολια σας ...

Παιδια δεν εχετε κανει κανενα σχολιο ακομα .. για το video μου πηρε 2 ωρες το να το κανω απο dvd σε avi...αν θυμαστε το ειχα ζιτισει το video απο το φορουμ αν το εχει κανεις αλλα δεν το ειχε κανεις ετσι το βρηκα απο αλου , θεωρισα σωστο ομως να το μοιραστω με τους θαλασσινους μου φιλους....μια κριτικη , ενα σχολιο δεν βλεπτει :D

Link to comment
Share on other sites

...Παιδια δεν εχετε κανει κανενα σχολιο ακομα ....μια κριτικη , ενα σχολιο δεν βλεπτει :D

Το video αν και παρωχημένης αισθητικής, είναι μιά χαρά, απλώς οι αγελαίοι επιβάτες του θερινού εικοσαήμερου δεν θα του δώσουν σημασία κι' αν (ό μη γένοιτο) γίνει κάτι ανάποδο, θα κατηγορούν έναν λοχαγό ότι δεν τους έδωσε σωσίβια. Οι γνώστες, πχ πάντα θα εντοπίσουν το σωσίβιο στην καμπίνα τους και θα φροντίσουν να ταυτοποιήσουν την οδό διαφυγής προς το muster station.

Εν πάσει περιπτώσει, το μήνυμα που πρέπει να περάσει, νομίζω ότι περνάει έστω και με μουσική υπόκρουση μελωδίας του ανελκυστήρα (elevator's music). Η αισθητική της ΑΝΕΚ είναι γνωστή, διατί να το κρύψωμεν άλλωστε, όπως θα έλεγε και ο επιφανέστερος συντοπίτης της ΑΝΕΚ όσον αφορά στην πολιτική B).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

δειτε το πρωτο videaki, ξεκινα με μυκονο προ 10ετιας και καταληγει σε κατι πολυσυζητημενοB).

μετα εχουμε

και
:mad:

ξανα στα δικα μας, με το

ενος απο τα parosnaxos

τελειωνουμε με ενα 8ρι πανω στο

Link to comment
Share on other sites

Συγκινητικό video . Ζευγάρι Γιαπωνέζων στην παραλία τσακώνονται για το πρωτόκολλο των BS NAXOS/PAROS μέχρι που αποφασίζουν να ταξιδέψουν και να λύσουν τις διαφορές τους εν πλώ με φραπεδιά. Για τους λάτρεις του ¨Καστρο του Τακεσι¨.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...