Jump to content
Shipfriends

Ανακατατάξεις Πλοιάρχων


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Γνωρίζει κάποιος να μου πει σε ποιό πλοίο της ΑΝΕΚ είναι πλοίαρχος ο αδελφός του Αρχηγού ΓΕΕΘΑ καπετάν Απόστολος Αποστολάκης?

Edited by Neptune
αφαιρεση quote
Link to comment
Share on other sites

Ο cpt Νίκος Κουγιουμτζάκης πλοίαρχος στο Αστερίων. Ο συγκεκριμένος πλοίαρχος προέρχεται από την ΑΝΕΚ με τελευταίο βαπόρι το Κάδων αλλά άκουσα ότι πλέον ανήκει στο δυναμικό της Blue Star Ferries

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι το σωστό είναι "Κουγιουμουτζάκης";Τον είχα δεί σε ένα βίντεο-συνέντευξη στο arxipelagos που αναφερόταν ώς Κουγιουμτζάκης,θυμάμαι μάλιστα την χαρακτηριστική περιγραφή του γιά τήν "πλωράκλα" τού Αριάδνη,στο οποίο ήταν πλοίαρχος εκείνη την εποχή.

 

ΥΓ.Π100,δέν επιτρέπονται τέτοια λάθη από σένα.Ακούς εκεί "Κάδων"  :D 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι να εχει κανει στο Αριαδνη ποτε. Εγω σ αυτο το αφιερωμα τον βλεπω κανονικα γραμμενο Κουγιουμουτζακη. Αφου μπαινεις στον κοπο να το πεις, δες το κιολας οτι το λες σωστα. Μη μου ανεβαζεις την πιεση χωρις λογο :D . Θες να με παρεις στο λαιμο σου :P

Link to comment
Share on other sites

Ο cpt Νίκος Κουγιουμτζάκης πλοίαρχος στο Αστερίων. Ο συγκεκριμένος πλοίαρχος προέρχεται από την ΑΝΕΚ με τελευταίο βαπόρι το Κάδων αλλά άκουσα ότι πλέον ανήκει στο δυναμικό της Blue Star Ferries

Οχι "ανήκει" στο δυναμικό της ΑΝΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Οχι "ανήκει" στο δυναμικό της ΑΝΕΚ

Παιδιά, ο εν λόγω πλοίαρχος ανήκει στο δυναμικό της ΑΝΕΚ, τέλη Νοεμβρίου ήταν πλοίαρχος στο ΚΡΗΤΗ 1 στη γραμμή Ηρακλείου. Πιο πριν ήταν πλοίαρχος σε άλλα πλοία της ΑΝΕΚ επίσης.

 

..Και ας μην ανεβαίνει έτσι εύκολα η πίεση, δεν κάνει...

Δεν θυμαμαι να εχει κανει στο Αριαδνη ποτε. Εγω σ αυτο το αφιερωμα τον βλεπω κανονικα γραμμενο Κουγιουμουτζακη. Αφου μπαινεις στον κοπο να το πεις, δες το κιολας οτι το λες σωστα. Μη μου ανεβαζεις την πιεση χωρις λογο :D . Θες να με παρεις στο λαιμο σου :P

Στο ΑΡΙΑΔΝΗ δεν έκανε ποτέ πλοίαρχος, σωστά!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...