Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Μακαρι να ειναι όλα έτοιμα στον προβλεπόμενο χρόνο για να δουλέψει  το πλοίο και να βοηθήσει τα νησια των Δυτικών. Πιστεύω επίςης οτι ειναι ένα μεγάλο στοίχημα των υπευθύνων με το χρόνο που ελπίζω να το κερδίσουν. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 687
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Εαν συγκρίνουμε κάποιες εσωτερικές φωτογραφίες (στο facebook του χρήστη ionian ships) που είναι τραβηγμένες τη προηγούμενη Δευτέρα με αυτές του ναυπήγου που είναι τραβηγμένες τη Παρασκέυη , βλέπουμε ότι εσωτερικά έχουν τελειώσει με τις εργασίες και έχουν αρχήσει την τοποθέτηση των καναπέδων!

 

Edited by AEGEAN
Link to comment
Share on other sites

Το δρομολόγιο της Παρασκευής έχει είδη βγει απο το σύστημα, και πολύ φοβάμαι ότι θα πάει και άλλο πίσω,  έχει να γίνει τις τρελής στις δυτικές Κυκλαδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ήξερα όταν έλεγα ότι και τέλος Ιανουαρίου να ερχόταν στο Πειραιά για την μετασκευή ο Διονύσιος Σολωμός, δύσκολα θα προλάβαινε τον Ιούνιο!!!

On 17/1/2017 at 7:03 PM, Panagia Ekatontapiliani said:

Ακόμα δεν ξέρω πότε θα έρθει το Σολωμος στο Πειραιά αλλά και αύριο να έρθει, προσωπική εκτίμηση μου είναι ότι πριν τον Ιούνιο δεν θα είναι έτοιμο το πλοίο.

Το Διονύσιος Σολωμός ήρθε στο δεύτερο μισό του Μαρτίου, οπότε πιθανολογώ θα προσπαθήσουν να είναι έτοιμο το τελευταίο 10ημερο του Ιουλίου!!

On 20/3/2017 at 4:11 PM, Panagia Ekatontapiliani said:

Το Διονύσιος Σολωμός ξεκίνησε πριν από λίγη ώρα από τη Ζάκυνθο για να έρθει στο Πειραιά για την μετασκευή στη πλώρη του.

 

Link to comment
Share on other sites

Τα καθίσματα έξω θυμίζουν κατα πολύ στάσης προαστιακού :P.Δέν έχει όμως σημασία αυτο....μακάρι να προλάβουν μέχρι την παρασκευή αλλιώς θα τραβήξουμε ζόρια,ήδη η Μήλος έχει γεμίσει κόσμο και θα έρθουν και άλλοι....για τα άλλα νησιά δεν ξέρω.Επίσης μου φαίνετε θα μπεί τζαμαρία στα πλαινά ανοίγματα στο ανοικτο κατάστρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να δω τι θα κάνουν με τον κόσμο που έχει κλείσει  εισιτήρια για το Σαββατοκύριακο και σίγουρα δεν μπορεί να τους εξυπηρετήσει το Κοραής!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγοκλείνουν το AIS του πλοίου.....μυρίζομαι δοκιμαστικό(που βασικά είναι αναγκαίο αν θέλουν να ξεκινησει το Σαββατο που έχει δηλωμένο δρομολόγιο στο σύστημα κρατήσεων)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...