Jump to content
Shipfriends

Champion Jet 1 (IMO 9151008)


.voyager

Recommended Posts

Υπερθέαμα σήμερα το πρωί έξω από τον Πειραιά με ταυτόχρονη αναχώρηση του Champion Jet 1 και του WorldChampion Jet που παρότι βγήκε δεύτερο από το λιμάνι το έφτασε γρήγορα και φυσικά μετά από λίγο προσπέρασε :) 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ωραίο βίντεο! Ποιός να το κοντράρει αυτό το "κτήνος"..? Αυτό, όταν ανοίγει, απλά δεν πιάνεται..! Από τότε που ξεκίνησε το φετινό του Μαραθώνιο, όποτε έχω μπει στο τράφικ να χαζέψω γενικά, δεν το έχω δει ποτέ (στην ανοιχτή θάλασσα, οχι κοντά στα λιμάνια) να πέφτει κάτω από τα 40, την στιγμή που άλλοι αγκομαχούν για να 37ρίσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ακουγεται πως μπορεί να επανέλθει Μύκονο Παροναξία από Ιουλίου που θα ξεκινήσουν οι προσεγγίσεις στο Κουφονήσι μιας και ως πιο γρήγορο από το Superrunner-speedrunner θα έχει την δυνατότητα να μην φτάνει με μεγάλες καθυστερήσεις Πειραιά

και με ότι αυτο συνεπαγεται

Link to comment
Share on other sites

Η προέκταση για Πειραιά,γνωρίζει κάποιος πως παει  ;γιατί συνεχώς από και προς Πειραιά παει 36+(που δεν δείχνει να είναι και ιδιαίτερα φορτωμένο) 

Edited by cyclades_shipping
Link to comment
Share on other sites

Το πιο όμορφο ταχύπλοο με σωστές αναλογίες και πολύ καλό τον καιρό όπως σχεδον όλα τα INCAT κατά τη γνώμη μου είναι ένας συνδυασμός Rolls Royce με Ferrari και θα έπρεπε και τα τέσσερα να είναι εδώ στην Ελλάδα
Σε αυτό το σκαρί θα ταιριάζανε δύο LM2500.
Και είναι κρίμα eως και έγκλημα να κυκλοφορεί έτσι χτυπημένο.Το ξέρω ότι πρέπει να δουλέψει για να φέρει λεφτά στην εταιρεία αλλά ας κάνουν κάτι....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω ακούσει πριν καιρό πάντως ότι ίσως αντικαταστήσει είτε το Speedrunner Jet ή το Speedrunner Jet 2.μιας και τα δυο καθυστερούν στην άφιξη του στον Πειραιά.Για να δούμε αν θα πραγματοποιηθεί.

Μηπως έχουμε τράμπες μόλις ετοιμαστεί το SUPERRUNNER JET II

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...