Jump to content
Shipfriends

To γεγονός του 2017  

50 members have voted

  1. 1. Ποιο κατά τη γνώμη σας, είναι το γεγονός του 2017; (από τη δική μας σκοπιά)

    • 20. Η εξαγορά της HSW από την Attica
    • 7. H βύθιση του Αγία Ζώνη ΙΙ
    • 10. Η προσάραξη του Blue Star Patmos
    • 29. H μάχη της Ραφήνας
    • 22. Πάτρα Σάμη Ιθάκη ξανά, με το Κεφαλονιά

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 12/31/2017 at 10:01 PM

Recommended Posts

Η μάχη της Ραφήνας. "Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα", ή "ότι να' ναι" ή "για να εκδικηθώ την γυναίκα μου έκοψα το @#$%& μου". Αναφέρομαι σε δύο εκ των πρωταγωνιστών, ο τρίτος, φρονίμως ποιών, απέχει....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η HSW θα μας απασχολήσει το 2018 που αν ολοκληρωθεί το deal, θα φανούν οι συνέπειες. Τεράστιο γεγονός η βύθιση του Άγια Ζώνη, αλλά προτίμησα να ψηφίσω θετικά και άρα ΠΣΙ και με το Κεφαλονιά!

(Και δεν πρόλαβα τον 1ο γύρο)

Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα την εξαγορά της HSW.

Η ιστορια θυμιζει εποχες προ 20ετιας με ένα μεγαλο μονοπωλειο να γεννιεται

Αν παλι δεν ολοκληρωθεί νομιζω ότι θα παρει επαξια το βραβειο του φιδεμπορα για το 2018.Θα είναι η πρωτη ειδηση με βραβειο και για το γεγονός της χρονιας,και με φιδεμπορα :D

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να το κανουμε θα αποτελεσει μελλοντικα το μεγαλυτερος γεγονος της ακτοπλοιας,

τωρα αν θα ειναι θετικο για εμας, εχω τις επιφυλαξεις μου..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Εγώ μόλις ψήφισα την εξαγορά της HSW από την ATTICA αν και δεν έγινε ακόμα η εξαγορά αλλά ανακοινώθηκε.

Όσον αφορά το ατύχημα του BLUE STAR PATMOS είναι ένα γεγονός που έγινε αλλά δεν είναι τόσο αξιοσημείωτο για να είναι το γεγονός της χρονιάς. Ευτυχώς δεν είχαμε ανθρώπινες απώλειες τα δρομολόγια καλυφθήκανε γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

απο την αρχη ξεχωρισε η εξαγορα της HSW απο την Attica. Γεγονος της χρονιας, με 17/50 ψηφους και ποσοστο 34%.

αξιοσημειωτη η παρουσια του ΠΣΙ που εκανε την εκπληξη μπαινοντας στην πενταδα και ισοψηφωντας στο τελος στην τριτη θεση, χαρη στη συντεταγμενη παρουσια του νομου κεφαλληνιας και ιθακης:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...