Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 4/1/2023 at 1:57 AM, wysiwid said:

Ιούνιο - Σεπ 2023 το Εξπρες Σκιάθος θα εκτελεί 4 δρομολόγια την εβδομάδα απο Μαντούδι για τα νησια μας

Αυτό σημαίνει τέλος Πρωτέα?

Edited by proud_ionian
μεταφορα
Link to comment
Share on other sites

ο Πρωτέας ανεξάρτητα απο το τι θα κάνει η αλλη εταιρία θα πρέπει να προσπεράσει τον Σκόπελο της αλλαγής νηογνώμονα και να βρει και θέση δεξαμενισμού … μεχρι τελος του μήνα

Link to comment
Share on other sites

Για να ελεγχθεί απο τον νηογνωμονα και να επαναλάβει δεξαμενισμό για τις πιθανες παρατηρησεις οπως το Αγιος  Νεκτάριος ή μια και καλή ;

Edited by Nick the Greek
Quote
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το Πρωτεύς ολοκλήρωσε σήμερα τον δεξαμενισμό του και επέστρεψε στο ναυπηγείο του Μπεκρή. Νομίζω ότι θα χρειαστεί να ξανά δεξαμενιστει, οπότε βάση των διαθέσιμων ημερομηνιών στον ΟΛΠ δεν υπάρχει κενό μέχρι τα μέσα Ιουνίου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/29/2023 at 1:15 AM, Panagia Ekatontapiliani said:

Νομίζω ότι θα χρειαστεί να ξανά δεξαμενιστει, οπότε βάση των διαθέσιμων ημερομηνιών στον ΟΛΠ δεν υπάρχει κενό μέχρι τα μέσα Ιουνίου.

Αναμενόμενο το κατέβασμα τών δρομολογίων του Πρωτεύς μέχρι τα μέσα Ιουνίου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Υποθετικά μιλώντας,αν και το βλέπω αμφίβολο. Θα υπήρχε περίπτωση για ναύλωση ή και πώληση σε καμιά Δωδεκανήσος; Ακουγεται εδώ και καιρό ότι ψάχνει πλοίο και το χρώμα είναι αρκετά παρόμοιο..

Link to comment
Share on other sites

Ας δούμε τον Πρωτέα με τα νέα του χρώματα στην δεξαμενή! Κατά την γνώμη μου ίσως ήταν καλύτερο να βαφτεί όλο μπλε, ωστόσο ιδιαίτερο το σχέδιο και σίγουρα ξεχωρίζει πολύ περισσότερο από πρίν!

Link to comment
Share on other sites

Μου φέρνει λίγο πλοίο από Φιλιππίνες όπως βάφτηκε... παρόλα αυτά σίγουρα μεγάλη βελτίωση και πολύ πιο προσεγμένη σχεδίαση σε σχέση με τη προηγούμενη...

 

Thumbs Up ANES

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...