Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Κάτι κυκλοφορεί Αλεξανδρούπολη και Σαμοθράκη για ερχομό του Nissos της SAOS, αλλά δεν το πιστεύω, δεν θέλω να το πιστέψω και δεν το θέλω... Ναι ταχύπλοο χρειαζεται η γραμμή, αλλά όχι αυτής της εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Είναι πουθενά επιθυμητή;

Της ίδιας άποψης είμαι κι εγώ για τις Σποράδες. Αν και από την μια καλό θα έκανε κάποιος ανταγωνισμός αλλά δεν είναι σοβαρός και το πιο πιθανό θα είναι να ακολουθήσει την ίδια τιμολόγηση.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, cpt Stratis said:

Κάτι κυκλοφορεί Αλεξανδρούπολη και Σαμοθράκη για ερχομό του Nissos της SAOS...

Εγώ το άκουσα χθες Σαμοθρακη, μάλιστα λέει, ψάχνει πρακτόρευση...

Γνωστά Μανουσοτερτίπια, ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα... Τον είδαμε, τον μάθαμε, τον ξέρουμε και σωστά λες δεν τον θέλουμε (η συντριπτική πλειοψηφία τουλάχιστον)...

Edited by samothrax
Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2024 at 12:42 PM, cyclades_shipping said:

η λογική λέει :

Superrunner Jet : Θες / νίκη - Σποραδες ,Speedrunner Jet 2 : Πειρ - Συρ - Την - Μυκ - Παρ - Ναξ - Κουφ ,Power Jet(αν αντικατασταθεί από το Santorini στη γραμμή του Ηρακλείου) : Ραφηνα - Κυκλαδες

βεβαια περιμένω είτε να ανοίξουν τα πλάνα ,είτε να μας πει το καθιερωμένο line up ο @Panagia Ekatontapiliani μιας και παντα πεφτει μέσα.

Η γραμμή θα επιδοτηθεί αλλά για συμβατικό

.

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2024 at 5:19 PM, cpt Stratis said:

Κάτι κυκλοφορεί Αλεξανδρούπολη και Σαμοθράκη για ερχομό του Nissos της SAOS, αλλά δεν το πιστεύω, δεν θέλω να το πιστέψω και δεν το θέλω... Ναι ταχύπλοο χρειαζεται η γραμμή, αλλά όχι αυτής της εταιρείας.

 

On 5/2/2024 at 7:32 PM, samothrax said:

Εγώ το άκουσα χθες Σαμοθρακη, μάλιστα λέει, ψάχνει πρακτόρευση...

Γνωστά Μανουσοτερτίπια, ρίχνει άδεια να πιάσει γεμάτα... Τον είδαμε, τον μάθαμε, τον ξέρουμε και σωστά λες δεν τον θέλουμε (η συντριπτική πλειοψηφία τουλάχιστον)...

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους. Υγεία να έχουμε.

Επί του θέματος έχουμε απάντηση:

Ο Φ. Μανούσης διαψεύδει την φήμη για δρομολόγηση του NISSOS στην Σαμοθράκη "Τουλάχιστον προς το παρόν δεν με ενδιαφέρει η ακτοπλοϊκή συγκοινωνία του νησιού!" - "Το όνειρο για την Παχιά Άμμο περιμένει" - Στην Σαμοθράκη βρέθηκε ο επιχειρηματίας το Πάσχα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...