Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κάτι δεν πάει καλά με τα δρομολόγια του Superstar στο site της Seajets.
Αυτή τη στιγμή δεν φαίνεται δρομολόγιο επιστροφής από νησιά προς Βόλο την Τρίτη 7/5 και την Τετάρτη 8/5, ενώ η πρωινή αναχώρηση φαίνεται κανονικά τόσο για την ίδια όσο και για την αμέσως επόμενη ημέρα.

Το πρωί φαινόταν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

@wysiwid από ότι φαινεται τις Παρασκευές του Μαΐου από Βόλο ,θα εχει στις 07:30 το Iωλκος μέχρι Αλλονησο ,ενώ στις 08:45 το Superstar επίσης μέχρι Αλλονησο.

 

Edited by cyclades_shipping
Link to comment
Share on other sites

@cyclades_shipping ετσι φαίνεται απλα δεν κατανοω τι θα γίνει μετά απο Ιούνιο εχω ενα πινακα που δινει το Ιωλκός μονο απο Βολο πρωί και εχω μπερδευτεί. Λογικα οταν μαθουμε για Θεσσαλονίκη θα ξεκαθαρισει .. αργουν όμως πολύ και μονο κακο κάνει το μη ανοιγμα των πλάνων για το καλοκαιρι 

Αρα κλειδώνει το πρωί η Seajets

μηπως μπει το ταχυπλοο μετα απο Μαντουδι ;

Edited by wysiwid
Link to comment
Share on other sites

Έστρωσαν ξανά τα δρομολόγια του Superstar, με αναχώρηση από νησιά προς Βόλο πιο αργά την Τρίτη του Πάσχα και περί τη συνηθισμένη ώρα την Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥΠΕΡΣΤΑΡ Γεμάτο το γκαράζ στο πρωινό δρομολόγιο του Σαββάτου 27/4, γιαυτο και το απογευματινό εκτακτο δρομολόγιο 

Γεμάτο και το αυριανό πρωινό του δελφινιού για Βόλο

Link to comment
Share on other sites

Διανυκτερεύει Σκόπελο σήμερα και μέσα στο λιμάνι ! Τέλεια ! Οπότε ολα καλά εχει την δυνατότητα διανυκτέρευσης και οχι οπως την προηγούμενη φορά απο ηταν αρόδο !

Το Σουπερστάρ 

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΝΔΡΟΣ ΤΖΕΤ η όποιο άλλο μπει , καθημερινα 3 δρομολογια απο Μαντουδι προς τα νησιά 08:30 12:00 και 15:30

αν τελικα αποφασίσει να τα ενεργοποιησει αυτος ειναι ο σχεδιασμός  

Ιουνιο 1 - σεπ

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα από Seajets ότι το σημερινό, απογευματινό δρομολόγιο της Seajets από Βόλο προς νησιά θα εκτελεστεί με μία ώρα καθυστέρηση 'λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών'.

Εντύπωση μου κάνει, τόσο πολύ φυσάει εκεί κάτω;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...