Jump to content
Shipfriends

Eνοπλη Ληστεια στο Κιοσκι της Blue Star στην Ε1


Recommended Posts

Παιδιά το γράφω εδώ μια και δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο φόρουμ σαν είδηση. Χτες άκουσα ότι έγινε ένοπλη ληστεία στο κιόσκι της Blue Star στην Ε1. Μάλιστα ότι οι ληστές εκτός από τα χρήματα στα ταμεία πήραν και τα πράγματα των παιδιών που δουλεύουν εκεί. Έχει ακούσει κανείς κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω λεπτομέρειες. για την ακρίβεια και εγώ από μια φήμη το ξεκίνησα και τελικά επιβεβαιώθηκε. Μου κάνει εντύπωση πάντως που δεν ακούστηκε πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Από το Μεγάλο Σάββατο, πάντως, το ΥΕΝ έχει βγάλει ένα σωρό ανακοινώσεις για πολύ πιό ασήμαντα γεγονότα, αλλά για ένοπλη ληστεία και μάλιστα μέσα στην λιμενική ζώνη...δεν υπάρχει τίποτε. Οπότε προσωπικά θεωρώ ότι κάτι "παρακούσθηκε". Εκείνο όμως που μου κάνει εντύπωση είναι ότι "epivevaiwnetai apo piges tou limenarxeiou".Τί ακριβώς επιβεβαιώθηκε?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Από το Μεγάλο Σάββατο, πάντως, το ΥΕΝ έχει βγάλει ένα σωρό ανακοινώσεις για πολύ πιό ασήμαντα γεγονότα, αλλά για ένοπλη ληστεία και μάλιστα μέσα στην λιμενική ζώνη...δεν υπάρχει τίποτε. Οπότε προσωπικά θεωρώ ότι κάτι "παρακούσθηκε". Εκείνο όμως που μου κάνει εντύπωση είναι ότι "epivevaiwnetai apo piges tou limenarxeiou".Τί ακριβώς επιβεβαιώθηκε?:confused:

Φίλε Νηρέα, επικοινώνησα με το Λιμεναρχείο και το διασταύρωσα σαν γεγονός που έχει περαστεί και στο ημερολόγιο συμβάντων. Και εγώ στην απορία που εξέφρασα ακριβώς αυτό εννοούσα. Ότι πλην της δικιάς μας αναφοράς και ενός μικρού τηλεοπτικού σταθμού δεν υπήρξε πουθενά αυτό σαν είδηση. Οπότε δεν "παρακούσθηκε" κάτι απλώς δεν ακούσθηκε από κανέναν άλλο;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...