Jump to content
Shipfriends

Διάφορες ανακατατάξεις


Neptune

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A Μηχανικος στο Siren ο γιγαντας Γιωργος Βελετζας απο τη Σιφνο βεβαιως βεβαιως με καπετανιο τον Παρασκευα Λαμπροπουλο Υπαρχο το Στελιο Μαγδαληνο και Υποπλοιαρχους τους Αντωνη Δαρουσο και Μαρκο Ζαννικο

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγέλης Ρενιερης Α’ μηχανικός στο Άρτεμις!! Στην αρχή οι πληροφορίες μου λέγανε μάλλον για προσωρινά, αλλά μάλλον θα είναι μόνιμη η αλλαγή αυτή!

Επίσης λένε ότι θα υπάρξουν πολλές αλλαγές στα πληρώματα της HSW του Σαρωνικού. Θα εφαρμοστούν και σε αυτά το σύστημα των αδειών!!

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι το πιο δίκαιο από όλα.Διότι στα συμβατικά δουλεύουν κανα 7μηνο-8μηνο όλοι ενώ στου Σαρωνικού δουλευουν 10 μήνες και είναι και αμετακίνητοι.

Εν τω μεταξύ θα μπορέσουν να δουλέψουν και λίγο παραπάανω τα πλήρωματα των ταχύπλοων.

Link to comment
Share on other sites

Ο Παναγιώτης Παινεσακης στη θέση του Γιάννη Γκιώνη ως λογιστής στο Ποσειδών Ελλάς, και αυτή μάλλον μόνιμη αλλαγή!!! Γιατί εκτός από το σύστημα αδειών, θέλουν να σπάσουν τις κλίκες (????) στα πλοία του Σαρωνικού. Επειδή έχουν πολύ ναυτικοί πολλά χρόνια στα ίδια πλοία!!

Link to comment
Share on other sites

Στο Παναγία Σουμελα Α μηχανικός ο Γιώργος Κόντης. Μου φαίνεται ότι είναι το πρώτο επιβατηγό που πιάνει σαν Α μηχανικός!!

Είναι από τους ποιο εργατικούς μηχανικούς που έχω γνωρίσει!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...