Jump to content
Shipfriends

Μοντελισμός & Πλοία (πραγματικά μοντέλα, 3D κλπ.)


Angelos

Recommended Posts

Εγω που εχω μου επεσαν παντως:eek:Απιστευτη μανουβρα και γενικα ολο το σκηνικο με τα models! Neptune περιμενουμε να κρατησεις ψηλα το ελληνικο αναστημα με μια αναλογη μανουβρα του ΜΥΚΟΝΟΣ...Ας δουμε ομως και ενα μοντελακι του Νορβηγου(αυτη την φορα)Miko:)

1003_177.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Βέβαια. Έχω τρία έτοιμα (BLUE STAR ITHAKI-COTENTIN-HESTIA),φωτο έχω ανεβάσει από τα προηγούμενα, αλλά όλα μου βγαίνουν με 1 μηχανή. Μόλις βρω άκρη όλα θα ανέβουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τα του VS αλλά από αυτά που διαβάζω κατά καιρούς στο forum, μήπως έχεις τοποθετήσει καταπέλτη που να λειτουργεί;

Edited by tilegrfos
Link to comment
Share on other sites

Μακραν το καλυτερο μοντελο. :rolleyes: Χτισμενο με τις αυστηροτερες προδιαγραφες. Εννοειται το αδικει η φωτογραφια

Παμε τωρα σε ενα ζηλιαρη που αποφασισε να κανει το Olympia Explorer RC version σε κλιμακα 1:100 (χαρα στο κουραγιο του) και να του κανει και τεστ. Αλλα δεν το χει. Στο δευτερο βιντεο κανει μια καλουτσικη στουκα :D

V1

Link to comment
Share on other sites

Ας δουμε ομως και ενα μοντελακι του Νορβηγου(αυτη την φορα)Miko:)

Νομιζω αυτο ειναι το πραγματικο μοντελο του SUPERSPEED και φαινεται,τουλαχιστον απ την φωτο,να εχει γινει σε μεγαλη κλιμακα.

Edited by NHSOS XIOS
link αντι φωτο
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 4 χρονια στο Miko Mission University of Model builders ειπα να κανω μια πρωτη αποπειρα χτιζοντας ενα βαπορι απο ενα παλιο πεταμενο σχεδιο ;)

Εδω ειμαστε μετα απο 3 μερες δουλεια. Ελπιζω καποτε να το καμαρωσω και σε βιτρινα και οχι να το δω στα Λιοσια στη χωματερη :D

post-23-12832697768_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 4 χρονια στο Miko Mission University of Model builders ειπα να κανω μια πρωτη αποπειρα χτιζοντας ενα βαπορι απο ενα παλιο πεταμενο σχεδιο ;)

Εδω ειμαστε μετα απο 3 μερες δουλεια. Ελπιζω καποτε να το καμαρωσω και σε βιτρινα και οχι να το δω στα Λιοσια στη χωματερη :D

παιδιά το POLARIS πω ρε φίλε αυτά είναι να το δω ολοκληρωμένο και τίποτε άλλο :D

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βρεθεί στη Βαρκελώνη αξίζει τον κόπο εκτός από την βόλτα με το τελεφερικ στο λιμάνι να επισκευτεί και το Ναυτικό Μουσείο της πολής όπου μεταξύ άλλων υπάρχουν και μερικά μοντέλα επιβατικών πλοίων.

post-344-128326977736_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προοδος εργασιων απο το Polaris για να δει λιγακι και ο ΝΙΚΟΛΑΣ :D

[ATTACH]6274[/ATTACH]

ωραίος ο φίλος :D

μπορώ να πω πως οι εργασίες προχωρούν με πολύ καλό ρυθμό:D

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βρεθεί στη Βαρκελώνη αξίζει τον κόπο εκτός από την βόλτα με το τελεφερικ στο λιμάνι να επισκευτεί και το Ναυτικό Μουσείο της πολής όπου μεταξύ άλλων υπάρχουν και μερικά μοντέλα επιβατικών πλοίων.

Χρόνια Πολλά και Ευτυχή αγαπητοί, αλλά όπως έχουμε ήδη προείπει, μελετάτε τα γραφάς, λεπτομερώς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...