Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Όπως πάντα τέτοιες μέρες εγώ θα σας καλέσω να σκεφτείτε τους ναυτικούς μας που άλλοι φορτώνουν μινεράλι στο Narvik στη Βόρειο Νορβηγία, άλλοι πετρέλαιο σε κάποια ράδα της Angola, άλλοι ξεφορτώνουν στάρι στη Χιλή κι άλλοι στάρι στο Bangladesh.

 

Σε όλους εσάς γενικότερα και σε όλους αυτούς ειδικότερα, εύχομαι Καλά Χριστούγεννα και τα καλύτερα να είναι μπροστά μας. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Χρόνια πολλά , καλά Χριστούγεννα σε όλους και στις οικογένειές σας. Στους ναυτικούς καλά ταξίδια με ήρεμες θάλασσες και ούριους ανέμους. Υγεία πάνω από όλα σε όλο τον κόσμο!!!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nick the Greek said:

Όπως πάντα τέτοιες μέρες εγώ θα σας καλέσω να σκεφτείτε τους ναυτικούς μας που άλλοι φορτώνουν μινεράλι στο Narvik στη Βόρειο Νορβηγία, άλλοι πετρέλαιο σε κάποια ράδα της Angola, άλλοι ξεφορτώνουν στάρι στη Χιλή κι άλλοι στάρι στο Bangladesh.

 

Σε όλους εσάς γενικότερα και σε όλους αυτούς ειδικότερα, εύχομαι Καλά Χριστούγεννα και τα καλύτερα να είναι μπροστά μας. 

Και κάποιους άλλους ακόμα που μπορεί να ρισκάρουν και τη ζωή τους στον κόλπο της Γουινεας (και αλλού) θα προσέθετα εγώ. Σε όλους αυτούς, αλλά και σέ όλους εμάς Χρόνια πολλά με υγεία πάνω απ'όλα! Και ναι τα καλύτερα θα είναι μπροστά μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλες και όλους, θαλασσινούς και στεριανούς, ταξιδιώτες και μη. Να περάσουμε καλά, χαρούμενα, με τους ανθρώπους μας!! Αγάντα αδέλφια, κερδάμε!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά εις άπαντες και εις άπασες, να είμαστε όλοι καλά και κεφάτοι και το νέο έτος που θα έρθει (ευελπιστώ χωρίς άλλες φανφάρες😋)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...