Jump to content
Shipfriends

Αστείες Φωτογραφίες Πλοίων


mpourtzi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

ενα παλιο γιαπωνεζικο αυτοκινητο, ετοιμαζεται να μπει σε ενα παλιο γιαπωνεζικο πλοιο, φορτωμενο ενα παλιο ελληνικο επιπλο:rolleyes::D:p

μιλαμε οτι οσο ηταν το υψος του αμαξιου, ηταν και το υψος του επιπλου.B)

post-13-128326982918_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Η ..."παραπληροφόρηση" σε όλο της το μεγαλείο !!!!! :D:D:D

Προσέξτε την επικεφαλίδα, τον τίτλο (με τα ονόματα των ...εικονιζομένων πλοίων :D) και τον σχολιασμό κάτω από αυτόν.

Γιατί και στα καλυτερότερα των φόρουμς - sites, όπως το naviearmatori, μπορείς να βρεις ...μαργαριτάρια !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Η ..."παραπληροφόρηση" σε όλο της το μεγαλείο !!!!! :D:D:D

Προσέξτε την επικεφαλίδα, τον τίτλο (με τα ονόματα των ...εικονιζομένων πλοίων :D) και τον σχολιασμό κάτω από αυτόν.

Γιατί και στα καλυτερότερα των φόρουμς - sites, όπως το naviearmatori, μπορείς να βρεις ...μαργαριτάρια !!! :D

Ότι θα βαφτίζαν το Πρέβλης Cristal, δεν το περιμενα... θα μου πεις και τα άλλα δύο λάθος τα είπαν...δεν βαριέσαι...τουλάχιστον τα άλλα είναι κρουαζιερόπλοια!!

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανείς για αυτό το έκτρομα παναγιά μου !

Μάλλον αμφίδρομο πρέπει να είναι.

Ούτως ή άλλως,αυτός που το σχεδίασε δέν έχει αίσθηση γούστου.Δέν έρχεται κατά Ελλάδα μεριά νά μάθη πώς φτιάχνουν αμφίδρομα πλοία;

Link to comment
Share on other sites

Ε βεβαια και ειναι αμφιδρομο αλλα δεν ειναι τοσο ασχημο οσο λεμε. Ενταξει δεν ειναι και το πλεον καλλιγραμμο πλοιο αλλα εχει το κατι διαφορετικο.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο thread δεν βρήκα να βάλω αυτό που είδαν τα μάτια μου. Τι πλώρη a la Cruise Europa είναι αυτή και που βρήκαν και πως κολλήσανε δύο accomodations να φτιάξουν ένα, Παναγία μου Παντάνασσα; Αραγμένο (δηλαδή ο καταπέλτης έσκαβε την αμμουδιά) στο Αίγιο, στις 29-12-09.

Edited by georgios express
Link to comment
Share on other sites

Μια φανταστική φωτογραφία έχει αναρτηθεί στο marinetraffic.com, με τον τεχνικό του πλοίου να φοράει παντοφλίτσες σπέσιαλ. Νομίζω ότι διακρίνεται και μια τρύπα στη δεξιά κάλτσα... Αυτό θα πεί να νιώθεις το βαπόρι σπίτι σου. Τι safety shoes μας λέτε ρε...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσω μαι ολοκληρωμένη πρόταση για την αντικατάσταση όλων των πλοίων της ΝΕΛ από μικρότερα και σαφώς οικονομικότερα! Τώρα κατά πόσο ωραιότερα είναι ένα άλλο θέμα που χρειάζεται πολλή συζήτηση.......Έχουμε και λέμε λοιπόν : ΘΕΟΦΙΛΟΣ,ΜΥΤΙΛΗΝΗ,ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ,ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ Ι,ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΙΙ,ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ (the original),PANAGIA THALASSINI,PANAGIA PAROU...Τώρα για τους πιο σπάταλους, υπάρχει και αυτή η λύση........Εσείς επιλέγετε..................:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...