Jump to content
Shipfriends

Η "νέα" τσιμινιέρα του Blue Star Patmos


Πώς μου φαίνεται η "καινούργια" τσιμινιέρα του Blue Star Patmos?  

74 members have voted

  1. 1. Πώς μου φαίνεται η "καινούργια" τσιμινιέρα του Blue Star Patmos?

    • Ομόρφυνε
    • Χόντρυνε
    • Κλάιν
    • Το Μπλε Αστέρι μας οδηγεί.
    • Τη θέλω όπως ήτανε από τα DSME
    • Tη θέλω όπως ήλθε από τη Μάλτα
    • Attica χωρίς Περικλή, μπύρα χωρίς αφρό

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 07/04/2020 at 08:59 PM

Recommended Posts

Όπως λέει κι ο καθοδηγητής μου στην ΚΝΕ, το μέγεθος της τσιμινιέρας είναι ψευτο-δίλημμα του ιμπεριαλισμού. Το θέμα είναι που τραβάει η εταιρεία και κυρίως πως χειρίζεται τη μονοπωλιακή της θέση. Οπότε κλάιν. 

Link to comment
Share on other sites

Χρυσες εποχές Περικλή, μια άλλη Αττικά από όλες τις απόψεις. Όσον αφορά την τσιμινερα το προτιμω όπως το γέννησε η μάνα του (aka Daewoo), παρόλα αυτά επειδή έχουμε δει πολύ χειρότερα, τώρα που κατέβηκε το πορτοκαλι είναι απλά οκ.

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεια αν κ εχουν μεινει καποια απο τα στελεχοι απο τονενδοξο παρελθον αρχιζει κ χανει το δρομο της μεσα απο τη γιαγαντωσει της κ εδω που χρειαζεται ενα ισχυρο ανδρα καθοδηγητη για να ισορροπησει κ να ξαναβρει το δρομο της!μυστικοπαθειες σε αβαριες δουλειες του ποδαριου με πασαλιματα σε πλοια δε αρμοζουν σε αυτη την εταιρεια .δεν φταιμε εμεις εκεινη μας καλομαθε ολα αυτα τα χρονια

Σαν της μανας του δεν ειναι κ ελπιζω στο Delos να μην γινει το ιδιο..

Edited by margaritis24
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, margaritis24 said:

 

Σαν της μανας του δεν ειναι κ ελπιζω στο Delos να μην γινει το ιδιο..

Να εύχεσαι να γίνει το ίδιο μιας και, ελέω πλυντηρίδων, έχουμε δει αρκετά εκτρώματα για τσιμινιέρες..! 

Edited by Strofalos
Link to comment
Share on other sites

θα εκανε ο περικλης κοπτοραπτικη σε τσιμινιερες, ενω τα πλοια του εβαζαν scrubbers, ξεχασμενα σε ντοκους, με αγνωστο χρονο ολοκληρωσης του project??

μαλλον θα φτιαχνονταν καινουργια τσιμινιερα εξ αρχης, ενω τα scrubbers που θα φοραγε στα πλοια θα ηταν καινοτομια σχεδιασμενη για την attica, με αυστηρους χρονους παραδοσης και ρητρες

Attica χωρίς Περικλή...;)

η συζητηση για το μεηεθος, ειναι... περι ονου σκιας.

 

ΥΓ: μεχρι το σαββατο το βραδυ ψηφιζουμε. μετα εχει το zoom party:P του Geoffrey R. Pyatt, για το φορθ οφ τζουλάι

 

Link to comment
Share on other sites

Λείπει η επιλογή "Περί όνου σκιάς". Αντ΄αυτού κλάιν. Αφού γλυτώσαμε τα χειρότερα, βλέπε "αριστουργήματα" σε άλλα μέρη, όλα καλά. 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι τώρα μετά το διορθωτικό βάψιμο. Εφόσον δηλώνω καραβολάτρης κλαιν δεν υπάρχει για κανένα καράβι. Πολλά από αυτά που αναφέρθηκαν μπορεί να ισχύουν για την εταιρεία κλπ κλπ αλλά μην είμαστε με τη γκρίνια έτοιμη. Επίσης ταξίδι στο χρόνο δεν προβλέπεται προς το παρόν οπότε βολευτείτε με το παρόν 😉. Άρα viva la stella blu 😋

 

Edited by Superfast VI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...