Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλή χρονιά σε όλους, από τα στρατευμένα νιάτα! Χρονιά γεμάτη υγεία και εσωτερική πληρότητα. Και φυσικά, γεμάτη ταξίδια στους πιο ονειρεμένους προορισμούς της ζωής μας...

.voyager

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!2010!!!

Αγαπη στις καρδιες ολων ,χαμογελα σε ψυχη και προσωπο

Χρονια γεματη δυναμη ,κουραγιο

Χρονια γεματη νεους στοχους και ονειρα .............

Ολοι οι ποθοι του 2009 να γινουν πραγματικοτητα το 2010!!!

Link to comment
Share on other sites

Τις ευχές μου και απο εμένα προς όλους σας για ένα 2010 γεμάτο υγεία και ευτυχία πάνω απο όλα. 'Ολα τα άλλα έρχονται με λίγη υπομονή και επιμονή. Να είμαστε καλά και του χρόνου να ανταλλάσουμε και πάλι τις ευχές μας. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Τα πολλα λογια ειναι φτωχια;). Ετσι και αλλις φτωχια θα εχουμε.

Καλα χριστουγεννα και καλη χρονια σε ολους. Υγεια σε μας και στις οικογενειες μας, υπομονη και κουραγιο.

Don't panic, it's getting worse B).

Kαλα ταξιδια σε οσους ταξιδευουν και μακαρι εμεις οι στεριανοι, να συνεχισουμε να εχουμε τη δυνατοτητα να ταξιδευουμε.

http://www.youtube.com/watch?v=aA79zmz0-Uk

και μια special αφιερωση, για τον earl ;)

http://www.youtube.com/watch?v=3oj6IO36y-E&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Καλα Χριστουγεννα σε ολους,καλα ταξιδια σε οσους επιστρεφουν στον τοπο τους κ με το καλο να μας ερθει ο νεος χρονος :) Φετος θα ειναι δυσκολα.....,μετα απο 2 συνεχη χρονια δεν θα δω το λαμπερο αστερι στο αλμπουρο του ΛΙΣΣΟΣ :lol: οποτε ολα πια θα ειναι διαφορετικα :P

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές εύχομαι κι'εγώ σε όλους μας,καλές θάλασσες στούς ναυτικούς και σ'όσους ταξιδεύουν.

Τώρα το πώς θα μάς μπή ο καινούργιος χρόνος είναι άλλο θέμα-όπως και το πώς θα μάς βγή...

Ας ελπίσουμε πως το καλοκαίρι τού 2011 θα έχουμε την δυνατότητα όλοι εμείς οι στεριανοί να πάμε έστω και πέντε μέρες διακοπές σε κάποιο νησί.....

Διότι,όπως έλεγε και ο Παντελής Ζερβός στήν ταινία "η κυρά μας η μαμμή", "παρακάτω χαλάει....."

Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές σε όλους,να περάσει ο καθένας όσο καλύτερα μπορεί και με το καλό να μας μπει ο καινούριος χρόνος

Φτωχότερος θα είναι μεν αλλά επειδή η ελπίδα πεθαίνει τελευταία την έχουμε εναποθέσει στην κλήρωση του πρωτοχρονιάτικου λαχείου.

Link to comment
Share on other sites

Να στείλως και τις ευχές για Χρόνια Πολλά και καλές γιορτές να έχετε όλοι σας με τους δικούς σας ανθρώπους. Το νέο έτος να μας βρει πιο αισιόδοξους για να αντιμετωπίσουμε όλα αυτά που έρχονται μαζί του. Καλά να περάσετε!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους τους φίλους Καλά Χριστούγεννα, και μπόλικο κουράγιο για τον επερχόμενο χρόνο. Πάνω απόλα όμως εύχομαι υγεία σε όλους σας καθώς και στους ανθρώπους σας.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μου θυμίσατε έναν παλιό μου φίλο που ήταν(πρίν κάμποσα χρόνια τουλάχιστον) στο Συνασπισμό(δεν ξέρω σε ποιά τάση:D). Οι ευχές του Χριστούγεννα και Πάσχα είχαν ως εξής:

"Αν και δεν υπάρχει Θεός, Καλά Χριστούγεννα/Πάσχα" :P:P

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. Να έχουμε όμορφες γιορτές και με το καλό το νέο έτος.

Πολλές εύχες γιατί χρόνο με το χρόνο η ανάγκη πραγματοποιήσής τους κρίνεται περισσότερο επικακτική από ποτέ...

Edited by .voyager
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...