Jump to content
Shipfriends

Εξπρές Σαντορίνη (IMO 7330040)


Recommended Posts

  • Replies 960
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Τόσο φτηνά κοστίζει εκεί η δεξαμενή,ώστε να συμφέρη να κάνη τόσο δρόμο;

 

Διότι δέν μιλάμε πλέον γιά τρείς ώρες ταξίδι μέχρι την Σύρο,αλλά γιά τρείς μέρες (και βάλε...)

Link to comment
Share on other sites

Το πλοιο θα περναγε απο τη Λισσαβονα πριν φτασει στις Αζορες, οποτε θεωρητικα θα γλυτωσουν τα εξοδα του ταξιδιου μεχρι τη Χαλκιδα/Συρο για το δεξαμενισμο του (δεν ξερω εαν εχει και διαθεσιμες κεενες ημερομηνιες στις δεξαμενες των ναυπηγιων)

Link to comment
Share on other sites

Για 31/3 ή 1/4 θα φύγει το πλοίο για τη Λισσαβόνα, για να δεξαμενιτει εκεί.

Γνωρίζουμε αν θα φύγει τελικά αύριο και αν ναι τι ώρα;

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν απαντάει κανείς,λογικά σε λίγη ώρα θα φύγει μιας και οπως με ενημερώνουν έχει ανάψει φώτα πορείας...


Update : Τα ξάνασβησε μου πε ο φίλος που πέρασε και το είδε (δεν κατέβηκα εγώ πάντως :P )

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε το πλοίο για Λισαβώνα

 

υ.γ. μη δώ κανέναν να ανεβάσει καμια φωτογραφία και να πεί τυχαία πέρναγα...θα τον βουτήξω στο λιμάνι και δεν ειναι πρωταπριλιάτικο :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Στο facebook κυκλοφορουν φωτο με πραγματικα εντυπωσιακα αποτελεσματα απο την ανακαινιση των εσωτερικων χωρων.Κρατηθηκε η υπαρχουσα σωστη διαρυθμιση και τοποθετηθηκαν νεα πολυτελη υλικα και επιπλα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

A Atlânticoline informa que os novos horários do navio Express Santorini para o período de 14 de junho a 6 de julho já estão disponíveis no nosso sistema de reservas e vendas no link

 

Εκτος δρομολογιων μεχρι 6 Ιουλιου για αρχη οπως καταλαβαινω απο τα λιγα πορτογαλικα μου. Αν ειναι η βλαβη που ακουσα ομως το βλεπω αισιοδοξο κι αυτο το σεναριο

Link to comment
Share on other sites

 Atlânticoline informa que os novos horários do navio Express Santorini para o período de 14 de junho a 6 de julho já estão disponíveis no nosso sistema de reservas e vendas no link

 

Απο τα Πορτογαλικα μου που ξερω αυτο σημαινει οτι τα πλανα απο της 14 Ιουνιου μεχρι 6 Ιουλιου ειναι διαθεσιμα για κρατησεις. Το πλοιο ξεκινησε την Παρασκευη που μας περασε παλι δρομολογια και ειχε μεινει για 2-3 ημερες μονο εκτος δρομολογιων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...