Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Δε νομίζω να το ψάξανε τόσο πολύ και τόσο μακριά οι εμπνευστές! :D 

 

 μοιαζει με... σπερματοζωαριο :D  εν κινησει 

 

Που να δείτε της Seajets.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Έχουν μπει μεγάλα σινιάλα "Seajets" στις μπάντες, έπειτα το logo-κεραυνός-whatever και το όνομα του πλοίου στα πρότυπα του Tera. Γενικά δεν υπάρχει ομοιομορφία καθόλου στο στόλο

Edited by proud_ionian
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στα monohull ,υπάρχει στα αδερφά ανα κατηγορια... απλά κάποιος αυθαίρετα ειπε οτι θα ειναι σε όλα ιδια ..ντροπή του :P:D

Link to comment
Share on other sites

Έχουν μπει μεγάλα σινιάλα "Seajets" στις μπάντες, έπειτα το logo-κεραυνός-whatever και το όνομα του πλοίου στα πρότυπα του Tera. Γενικά δεν υπάρχει ομοιομορφία καθόλου στο στόλο

Συ είπας "στα πρότυπα"

Edited by proud_ionian
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
 

Και σήμερα η Thomson στο facebook ανέβασε και το πώς θα δείχνει το πλοίο...

 

Προσωπικά μου αρέσει. Δε κρύβω ότι ο "κυματισμός" μου θυμίζει τα Infinity Class της Celebrity Cruises.

 

Είναι ο αντίστοιχος κυματισμός που έχουν και της αεροπλάνα της, στα πλαίσια του branding.

Edited by .voyager
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βλέποντας το νέο look των ταχύπλοων της HSW μπορώ να πω ότι μου άρεσε η εμφάνιση του Flying Cat 5 ενώ στα δελφίνια δεν μου αρέσει γιατί υπάρχει πολύ άσπρο στο μεσαίο σαλόνι ενώ το όνομα της Cosmote είναι αρκετά πρυμα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το κίτρινο, το κάνει να φαίνεται ακόμα πιο χοντρό απ' ό,τι ήδη είναι  ;)

 

Ίσως το κίτρινο πρέπει να φτάσει σε πιο χαμηλό σημείο για να μη δείχνει έτσι "χοντρό"!!

 

"Το έχει συνήθειο" η εταιρεία να τα παχαίνει, αν κρίνω από τα Three και Five ειδικά. Δεν με χαλάει, αν κι εγώ προτιμώ το κίτρινο χρώμα ένα κλικ πιο κάτω, να υπάρχει μια λευκή γραμμή σε συνέχεια του λευκού παραπέτου της πλώρης. Έχει ο Θεός ως τότε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όπως έχουμε πει στο θέμα του Hellenic Highspeed θα φορέσει και αυτό τα σινιάλα της Cosmote

 

Παρατηρώντας τα νέα σινιάλα της Cosmote στο Highspeed 4 και στο Highspeed 6, παρατηρούμε ότι υπάρχουν διαφορές στο πράσινη απόχρωση στις πλώρες των πλοίων. Στο Highspeed 4 κυριαρχεί το ανοιχτό πράσινο και στο Highspeed 6 το σκούρο πράσινο. Και στις πρύμες υπάρχει διάφορα όπου το Highspeed 6 έχει και αρκετό σκούρο μπλε μια και η πρύμη του πάει μέχρι ψηλά ενώ στο Highspeed 4 πιο χαμηλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αυτή τη φωτογραφία έχει ανεβάσει στη σελίδα της στο φβ η panteleos cruises με περιγραφή ''summer 2016''

 

post-7907-0-08791200-1455384268_thumb.jp

 

 

 

Το ποστ ειναι το δεκεμβριου 2015 αλλα τωρα το ειδα :P 

Edited by SeajetSpyros
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...