Jump to content
Shipfriends

Morocco Sun (IMO 7719430)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ας δουμε μερικές φωτογραφίες(της κακιάς ώρας) του πλοιου στην Valletta.

Στην πρώτη φωτο βλέπουμε το πλοίο μπαίνοντας στην δεξαμενη ενώ στην δεύτερη,το βλέπουμε μέσα στο Dock by night με τη φιλική συμμετοχή του δέντρου:P

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

On 10/7/2019 at 6:55 PM, gtogias said:

Τα είχε τα θεματάκια του το καλοκαίρι, υπερβολικά καυσαέρια. Δεν θέλω να φανταστώ τι θα γινόταν εδώ αν γινόταν παρόμοιος έλεγχος.

Για να φτιάξουν το παραπάνω πρόβλημα,μιας και απ ότι φαίνεται στην φωτο κατω δεν υπάρχει κάποια βελτίωση.

Χωρίς να υπερβαλω. Φέτος είναι η 4η χρόνια που γυρνοβολαω στα λιμάνια. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί.

Νομίζω ότι πλέον τα Κρήτη εχουν ισάξιο ανταγωνιστή :P.

received_2452807438341828.jpeg

Edited by Marios Superfast
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Στο άρθρο λέει ότι το Morocco Sun θα αλλάξει τις κύριες μηχανές, που δεν πιστεύω ότι θα γίνει τέτοια επένδυση στο πλοίο. Έχουν ξεκινήσει κάποιες φήμες ότι το πλοίο θα μείνει στην Ελλάδα για να δουλέψει εδώ, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθούν αυτές οι φήμες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Η AML είχε ανακοινώσει ότι το Morocco Sun θα ξεκίναγε δρομολόγια στις αρχές Ιουνίου, αλλά κάτι τα προβληματάκια του πλοίου και κάτι οι επιπτώσεις του Covid 19, αναστέλλουν τη δρομολόγηση του μέχρι τον Ιούλιο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Νέα αναβολή στη δρομολόγηση του Morocco Sun μέχρι τις 10/08/20 σύμφωνα με το πρόγραμμα της εταιρείας, αλλά από ότι καταλαβαίνω δεν πρόκειται να δρομολογηθεί καθόλου φέτος παρά τις προετοιμασίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...