Jump to content
Shipfriends

Προσωρινές Αντικαταστάσεις (Ακινησίες, Ναυλώσεις κλπ)


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μπορεί να ανταπεξέλθει ο Ελυρος στις ταχύτητες της Ανκονας; Δεν το νομίζω..Νομίζω είναι καθαρά πλοίο Βενετίας..το ότι ο Ελυρος με το που δεξαμενιστει και επανέλθει το δίδυμο Βενιζελος-Κρητη ΙΙ στην Κρήτη θα πάει Αδριατική το έχω ακούσει κι εγώ όπως έχω αναφέρει παραπάνω. Το που δεν το γνωρίζω 

Edited by bigman
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δούμε κανένα Νήσος Χίος στην γραμμή των Δωδεκανήσων μιας και απο της 4 Οκτωβρίου αποδεσμεύεται απο την θέση του Blue Star Naxos 

Edited by proud_ionian
quote αντί reply
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχουμε πει το Νήσος Χίος θα σταματήσει για επισκευή!! Βέβαια τώρα θα πρέπει να δούμε τι θα δείξει ο έκτακτος δεξαμενισμος του Νήσος Μύκονος!! 

On 9/24/2019 at 10:39 AM, Panagia Ekatontapiliani said:

Το Νήσος Χίος μόλις τελειώσει τα δρομολόγια του στην άγονη γραμμή των μικρών Κυκλάδων, θα σταματήσει για επισκευή και μετά θα πάει στη θέση του Νήσος Μύκονος στη γραμμή της Ικαρίας Σάμου και Άγονης μέχρι τη Καβάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το Νήσος Ρόδος θα αντικαταστήσει το Blue Star 1 στη γραμμή Πειραιά Σαντορίνη/Σαμο Κω Ρόδο τη Κυριακή 6 Οκτωβρίου

Το Blue Star 1 θα αντικαταστήσει το Olympic Champion στη γραμμή Πάτρα Ηγουμενίτσα Ανκόνα/Βενετία τη Κυριακή 6 Οκτωβρίου

Link to comment
Share on other sites

Το Ελένη θα αντικαταστήσει το Αγία Ειρήνη στη γραμμή Κέρκυρα Ηγουμενίτσα τη Κυριακή 6 Οκτωβρίου.

Το Κέρκυρα Εξπρές θα αντικαταστήσει το Αγία Θεοδώρα στη γραμμή Κέρκυρα Ηγουμενίτσα τη Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

Link to comment
Share on other sites

Το Sifnos Jet αύριο στην θέση του Seajets 2 λόγω του προβλήματος που αντιμετωπίζει σήμερα!!!

3 minutes ago, speedrunner said:

Κάποιο πρόβλημα αντιμετωπίζει σήμερα το ταχύπλοο καθώς από το πρωί κινείται με χαμηλή ταχύτητα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν θα πάει απευθείας μετά το Cruise Olympia και το Europa για scrubbers? Σε κάνα μήνα μου φαίνεται το Μύκονος επιστρέφει Πειραιά-Ηρακλειο 

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως έκανα λάθος στις ημερομηνίες των κρατήσεων, ήμουν στον Νοέμβρη και νόμιζα ότι ήμουν στον Δεκέμβρη...όλοι κάνουμε λάθη κύριοι, ζητώ συγγνώμη!!😋

Link to comment
Share on other sites

Το Αγία Θεοδώρα αντικατάστησε το Δωριεύς την 1η Νοεμβρίου στη γραμμή Κέρκυρα Ηγουμενίτσα

Το Κέρκυρα αντικατάστησε το Αλκίνοος την 1η Νοεμβρίου στη γραμμή Κέρκυρα Ηγουμενίτσα

Το Ιωάννης Καποδίστριας αντικατάστησε το Άγια Τριάδα την 1η Νοεμβρίου στη γραμμή Λεύκινη Ηγουμενίτσα

Το Αγία Ειρήνη αντικατάστησε το Νάντη σήμερα στη γραμμή Κέρκυρα Ηγουμενίτσα.

Το Κρήτη ΙΙ αντικατάστησε το Ελυρος χθες στη γραμμή Πειραιά Ηράκλειο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/13/2019 at 9:21 PM, gpap2006 said:

Σε ακινησία από τη Δευτέρα 18/11.

το blue star 2 δενει τη δευτερα. στη θεση του συμφωνα με το συστημα κρατησεων το blue star 1.

αυριο το blue star 1 επιστρεφει απο ancona στην πατρα και την κανει για πειραια. στη γραμμη επιστρεφει το olympic champion (παλι συμφωνα με το συστημα κρατησεων), το οποιο εινα ακομη στο περαμα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...