Jump to content
Shipfriends

Ανακατατάξεις Πλοιάρχων


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ο cpt Μιχάλης Πάνου στο Speed Cat 1

 

Σε γκρούπ στο φεισμπουκ, στο αρχιπέλαγος, πάντως γράφτηκε ό,τι πλοίαρχος στο SPEED CAT 1 ανέλαβε ο ctp Κώστας Βελετάκος.

 

Σωστή η διόρθωση. Ο cpt Κώστας Βελετάκος αντικατάστησε το cpt Μιχάλη Πάνου λίγες ημέρες νωρίτερα. Ο cpt Μιχάλης Πάνου είναι πλέον στο Speedrunner III μαζί με το cpt Αντώνη Καμακάρη

Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας ναυτικός μας, κρατάει ψιλά την Ελληνική σημαία στην international κρουαζιέρα.

Πρόκειται για τον γνωστό μας cpt Άγγελο Αντωνάτο, που μετά το πέρασμά του από την θέση του αρχιπλοιάρχου της seajet (από την αποία παραιτήθηκε πρόσφατα), έχει αναλάβει τα ινία του υπερπολυτελούς κρουαζιερόπλοιου της Aboumerhi, του Orient Queen II (ex Vistamar), και εκτελεί 7ημερες κρουαζιέρες από Βηρυτό, προς Alanya ( Τουρκία), Καστελόριζο, Μύκονο, Σαντορίνη, Marmaris (Τουρκία) κ επιστροφή Βηρυτό

 

Άλλο ένα λιθαράκι στην 11χρονη+ καριέρα του, μετά τα γνωστά μας Άγιος Ανδρέας ΙΙ, Ερωτόκριτος, Ελλη Τ, Ionian Queen, Κεφαλονιά, Βimini Superfast και SeaJet group.

 

Καλοτάξιδος κάπτεν, καλές θάλασσες, και ο Αϊ Νικόλας πάντα στο πλευρό σου.

Link to comment
Share on other sites

Ο cpt Μιχάλης Στυλιανός στο Flying Cat 5 από το Flying Cat 6 στη θέση του μακαριστού cpt Γιάννη Τσιμπογιάαννη. Στην άλλη βάρδια του Flying Cat 5 είναι ο cpt Γιάννης Καράδης

Edited by Panagia Ekatontapiliani
Link to comment
Share on other sites

Ο cpt Μιχάλης Πάνου είναι πλέον στο Speedrunner III μαζί με το cpt Αντώνη Καμακάρη

 

Και πλεον ειναι στη δευτερη βαρδια του SR IV

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ημέρες πλοίαρχος έχει αναλάβει ο cpt Γιάννης Οικονόμου στον Αλέξανδρο στη θέση του cpt Κώστα Λιναρακη

Νομιζω πως ο cpt Γιαννης Οικονομου αποχωρησε απο το Αλεξανδρος

O cpt Βασίλης Γεροντάκης ως δεύτερος πλοίαρχος στο Πρέβελης.

Ξερουμε πιος αποχωρησε απο το Πρεβελης?

Link to comment
Share on other sites

Ο cpt Βαγγέλης Στουραΐτης βγήκε σε άδεια και ήρθε ο cpt Βασίλης Γεροντάκης στο Πρεβελης.

Από όσο ξέρω έχει φύγει ο cpt Γιάννης Οικονόμου από το Αλέξανδρος αλλά ακόμα δεν έχω μάθει το όνομα του νέου πλοίαρχου.

Link to comment
Share on other sites

Ο cpt Βαγγέλης Στουραΐτης βγήκε σε άδεια και ήρθε ο cpt Βασίλης Γεροντάκης στο Πρεβελης.

Από όσο ξέρω έχει φύγει ο cpt Γιάννης Οικονόμου από το Αλέξανδρος αλλά ακόμα δεν έχω μάθει το όνομα του νέου πλοίαρχου.

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση

Ο cpt Γιαννης Οικονομου ξερουμε που ηταν πριν τον Αλεξανδρο?

Νομιζω στο Μιχαηλ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να επιβεβαιώσουμε τους πλοιάρχους στο ΚΥΔΩΝ και στο Ελ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ;

Όπως επίσης και στα δύο παλάτια του Ηρακλείου;

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ο cpt Γιαννης Οικονομου αποχωρησε απο το Αλεξανδρος

 

 

Από όσο ξέρω έχει φύγει ο cpt Γιάννης Οικονόμου από το Αλέξανδρος αλλά ακόμα δεν έχω μάθει το όνομα του νέου πλοίαρχου.

 

Ο cpt Γιώργος Διαμαντής είναι νέος πλοίαρχος στο Αλέξανδρος

Link to comment
Share on other sites

Έκπληξη αυτή η επιστροφή!! Το είχα ακούσει πριν δύο εβδομάδες και δεν το είχα διασταυρωσει!!

Ο cpt Δημήτρης Διονυσατος στο Blue Horizon στη θέση του cpt Αγαπιου Παριανου, που πήγε στο Διαγόρας

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...