Jump to content
Shipfriends

Champion Jet 2 (IMO 9135896)


George

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ακουσα ενα σεναριο οτι θα κανει τραμπα στα δρομολογια με το Champion jet 1 αλλα δεν ξερω εαν ισχυει κατι τετοιο!!!

ξεκινησε αυτο σημερα το δρομολογιο του αδελφου του

Link to comment
Share on other sites

Ας δούμε τη τελευταία προσθήκη της Sea Jets στα δρομολόγια της!! Φυσικά μιλάμε για το Champion Jet 2.

Η τελευταία προσθήκη στην ακτοπλοΐα (Champion Jet 2) σε συνάντηση με το πλοίο που τελευταία άλλαξε χέρια (Ποσειδών Ελλας)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Εγω αυτο που παρατηρησα ειναι οτι το πλοιο εχει μονιμα γυρω στα 20-30 λεπτα καθυστερηση οταν φτανει στη ναξο.....Υπαρχει καποιο προβλημα στη Μυκονο και αργει να δεσει??Ειχε αυτη την καθυστερηση 4 μερες στη σειρα!!!Μιλαω για το πρωινο δρομολογιο Πειραιας-Μυκονος-Ναξος-Σαντορινη γιατι στο γυρισμο απο Σαντορινη ειναι στην ωρα του

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Το πλοίο πολυ καλο κ εμένα με εντυπωσίασε με τις πολυ καλές ταχύτητες του , αλλα συνεπές δεν ηταν ποτε στα ωράρια του πάντα έφτανε με μισή ωρα - σαρανταπέντε λεπτά καθυστέρηση κ σαντορινη κ Πειραιά αντίστοιχα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το πλοίο όπως και το team του. Πάντα με υψηλές ταχύτητες, νομίζω ότι άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Για το θέμα της συνέπειας πολλά μπορούν να ειπωθούν, αλλά να λάβουμε υπόψη και τα δυο μέτρα και σταθμά που συνήθως αντιμετωπίζουν τα πλοία αυτά. Πάντως τα 37άρια τα είχε σχεδόν πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το ταχύπλοο θα πραγματοποιήσει ακόμη ένα τελευταίο δρομολόγιο για φέτος, την Κυριακή 18/10 απο Πειραιά για Σίφνο - Μήλο - Φολέγανδρο - Ίο - Σαντορίνη και επιστροφή, λόγω της βλάβης του Super Jet!!!!

Να αναφέρουμε ότι είναι το 7 ταχύπλοο της εταιρίας που κάνει φέτος αυτή την γραμμή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...