Jump to content
Shipfriends

Το πλοίο του 2014  

53 members have voted

  1. 1. Ποιο λέτε να΄ναι;

    • Ayshe
    • Blue Star Ithaki
    • Fior Di Levante
    • Ίκαρος Παλάς
    • Larks
      0
    • Νήσος Χίος
      0
    • Tera Jet
    • Άλλο

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Fior Di Levante  Επιτελους ηλθε και ξεκιναει.

ειπαμε πως στηριζουμε το νεο ξεκινημα αυτου του πανεμορφου πλοιου γιατι ειναι κατι καινουργιο ξεφευγει απο τα συνιθησμενα που ξερανε των αλλων εταιρειων δινει δουλεια σε κοσμο απο την αλλη μερια στο ιονιο αναβαθμιζει τα νησια κ βεβαια ειναι ιδιωτικη κινηση κ οχι ομιλος!

 

 

οσο για το ιθακη το αγαπησαμε το λατρεψαμε το ταξιδεψαμε το κλαψαμε στο τελευταιο του ταξιδι κ κρατησαμε τις στιγμες στο χρονοντουλαπο της ιστοριας...αλλα η ζωη παει μπροστα κ η εταιρεια του για συνεχισει να υπαρχει επρεπε να το δωσει

Link to comment
Share on other sites

Θα ψηφιζα το Νήσος Χίος το οποίο έφυγε τόσο αθόρυβα που ακόμη και οι shipfriends κάναμε πως δεν καταλάβαμε ( αν και δεν έφυγε οριστικά -ελπίζω- ) αλλά τελικά ψήφισα άλλο για να χαρίσω την ψήφο μου στην Αριαδνάρα ;)  η οποία βρήκε ρόλο σε ελληνκά νερά και δεν την χαίρεται η ξενιτιά. 

Link to comment
Share on other sites

Και από εμένα ο η ψήφος στο φιόρο, γιατί είναι πιο ευχάριστο το new entry από το να πάει στο Ithaki που αποχώρησε. Καλώς ή κακώς, αυτά ήταν τα πλοία με τη μεγαλύτερη δημοσιότητα κατά τη γνώμη μου

Link to comment
Share on other sites

Fior Di Levante γιατι ειναι κατι νεο απο καινουρια εταιρεια.Δεν βλεπουμε συχνα καινουριο κοσμο να μπαινει στην ακτοπλοϊα

Edited by polmyt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...