Jump to content
Shipfriends

8 χρονια Shipfriends


Recommended Posts

Χροοοοονια πολλα και ευτυχισμεναααααα

 

Ρε πως περναει ο καιρος.8χρονια σημερα απο την πρωτη μερα που το shipfriends ανοιξε πανια και ξεκινησε να ταξιδευει στις θαλασσες του διαδικυτου

Στα χρονια που περασανε αλλαξανε πολλα,αλλα προς το καλυτερο και αλλα προς το χειροτερο.Οι αξιες ομως με τις οποιες ξεκινησαμε εχουν μεινει σταθερες.Με μονο μερακι και κινητρο την αγαπη μας για τα πλοια και τη θαλασσα συνεχιζουμε την ερασιτεχνικη μας ενασχοληση με αυτο που αγαπαμε.

Ξερω οτι εχω καταντησει γραφικος που το λεω καθς χρονο αλλα πραγματικα θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους εσας που συμμετεχετε στο φορουμ.Σε ενα φορουμ μπορει η ομαδα διαχειρησης να ειναι ο καπετανιος και το πληρωμα, αλλα χωρις επιβατες ενα πλοιο δεν μπορει να ταξιδεψει

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να είμαστε καλά να λέμε τα ίδια και του χρόνου. Καλά μας ταξίδια χωρίς προβλήματα και με πολλή αυθεντική ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους!!Να τα εκατοστησει το shipfriends και να χει την τυχη του Κεφαλονια που ποτε δε σταματα. :D 

 

Εγω ειμαι συνοδοιπορος σας στα μισα χρονια αυτου του ομορφου ταξιδιου,αλλα σιγουρα δεν θα κατεβω σε κανενα λιμανι περαν του τελικου προορισμου.

 

 Καλες διαδικτυακες θαλασσες και για να μην ξεχνιομαστε..->No sponsors (και ο νοων νοειτω ;))

Edited by MILTIADIS
Link to comment
Share on other sites

Happy birthday στο forum και απο εμένα. Αν και απότι φαίνεται είμαι απο τους μικρότερους ηλικιακά εδώ, και αν και παρακολουθώ μόνο τα τελευταία δύο χρόνια το forum, μπορώ να πώ ότι η δουλεία που γίνεται είναι απίστευτη. Η αγάπη που έχετε πολλοί για την ναυτιλία σε συνδυασμό με τις γνώσεις σας και την όρεξή σας να την μοιραστείτε, δημιουργεί ένα απίστευτο αποτέλεσμα. Μπράβο στην διαχείριση, και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη για τις γνώσεις, τις εμπειρίες και τις απόψεις τις οποίες μοιράζονται μαζί μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν κι'όλας οκτώ χρόνια;

 

Εύχομαι να'μαστε καλά πάντοτε,να τα λέμε μέσα στο ωραιότατο αυτό site (αλλά να κάνουμε και κανένα real-life meeting πού και πού),και να μάς αξιώση ο Θεός (ή ό,τι τέλος πάντων είναι αυτή η ασύλληπτη αιτία ύπαρξης τού Σύμπαντος) να δούμε σύντομα καλύτερες μέρες (άρα και περισσότερες δυνατότητες να ταξιδεύουμε διά θαλάσσης).

 

:)  :)  :)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε ένα απο τα καλύτερα και πιο έγκυρα site ναυτιλίας Ευρωπαικώς! B)

Ας βάλουμε και το ανάλογο τραγουδάκι, αντί τούρτας :P http://youtu.be/G1aTpWq5h2U

Και τα 8 του χρόνια, να ακολουθήσουν πολλά μηδενικά!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα στους Καπετανιους, τους Αξιωματικους & το Πληρωμα του Shipfriends.gr!!!

Καλα ταξιδια με γαληνιες θαλασσες & χιλιαδες επιβατες!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα να ζησουμε και του χρονου να μαστε καλα. Η επιτυχια του φορουμ ειναι ο κοσμος που το διαβαζει και ο κοσμος που συμμετεχει. Γι αυτο να ειμαστε ολοι καλα να εχουμε την υγεια μας για να μπορουμε να χαιρομαστε το χωρο μας, και να κανουμε το κεφι μας το οποιο ειναι μια διεξοδος απο την καθημερινοτητα.

ΥΓ. ειναι το πρωτο μου ποστ που μυριζει θαλασσα μια και βρισκομαι πανω στο Αδαμαντιος Κοραης και τρωμε καλα...

Edited by Neptune
Link to comment
Share on other sites

Με την σειρά μου να ευχηθώ ολόψυχα η προσπάθεια του shipfriends να συνεχισθεί με την ίδια επιτυχία και είμαι βέβαιος πως με το μεράκι θα επιτευχθεί αυτός ο στόχος!

 

Καλή συνέχεια σε όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

Αν και μετεχω ενεργα εδω και περιπου 8 με 9 μηνες,οι shipfriends εχουν γινει καθημερινη μου συνηθεια!! Παντα το refresh στο new content ειναι δεδομενο για να δω νεα για αυτα που αγαπαμε! Τα πλοια και οτι επακολουθει  με αυτα!! Χρονια πολλα και καλη συνεχεια σε οσα παιδια ειναι υπευθυνα για τη διατηρηση του forum!! :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα και απο μένα :)

 

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όσα άτομα είναι υπεύθυνα για τη διαχείρηση του forum και πάντα καλές θάλασσες να έχουμε :P:D

 

Υ.Γ.: φίλε irraklis, άλλαξε το avatar σου γιατί δε μας βλέπω καλά.... :lol:

Edited by CptAris
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.: φίλε irraklis, άλλαξε το avatar σου γιατί δε μας βλέπω καλά.... :lol:

 

Φίλε Άρη, δοκιμάζω την αντοχή των server απο την ημέρα της παρουσίασης της βιογραφίας του "επίτιμου" και απότι φαίνεται αντέχουν καλάάάάά!!    :D :D :D

Edited by irraklis
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Shipfriends!Ειμαι πολυ χαρουμενος που ειμαι μελος αυτου του φορουμ.5 χρονια τωρα ενημερωνομαι απο εδω σχεδον καθημερινα και ας μη συμμετεχω πολυ ενεργα.Ευχομαι το ταξιδι να συνεχιστει για πολλα χρονια ακομα

Link to comment
Share on other sites

αντε να τα χιλιασουμε!

 

α και περιμενουμε αυξησεις φετος στους μισθους μας κυριοι administrators! και να αφησετε τα περι κρισης...... offshore εταιρειες δεν εχουν κριση.... :P

Link to comment
Share on other sites

Kαλά ταξιδια, Shipfriends.gr. Και καλό για έναν shipfriend είναι το ταξίδι όταν γίνεται τόσο με μπονάτσες όσο και με... τρικυμίες! ;)

Edited by proud_ionian
Link to comment
Share on other sites

Καλά ταξίδια shipfriends, ένα ευχαριστώ στους φίλους που αφιερώνουν τον χρόνο τους για να μας κρατάνε ενήμερους για τα τεκταινόμενα στον χώρο και καλή δύναμη και κουράγιο στους διαχεριστές που ενίοτε πρέπει να παλεύουν με τα θηρία.

 

Και στα επόμενα οκτώ!

Link to comment
Share on other sites

Με καθυστερηση ελέω μετακόμισης, έτη πολλά και απο μένα! Αφού πέρασε τα χρόνια της φαγούρας, δεν εχει τίποτα να φοβλαται το shipfriends! Τα πράγματα που γίνονται απο μεράκι με μεράκι αντέχουν στο χρόνο! Εμείς οι επιβάτες, με τη σειρά μας ευχαριστούμε εσάς που ξεκινήσατε αυτό το εγχείρημα και εξακολουθείτε και το υποστηρίζετε με το ίδιο κέφι, αφιερώνοντας ώρες επί ωρών!
Να ειστε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Έστω και καθυστερημένα, να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου:υγεία και μακροημέρευση! Και φυσικά τα εύσημα ανήκουν σε όσους έχουν το μεράκι, το κουράγιο και την υπομονή να κρατάνε ζωντανό τούτο το "ευαγές ίδρυμα". Και του χρόνου λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...