Jump to content
Shipfriends

Αγία Τριάδα (IMO 8968985)


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Το ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ εχει αλλαξει χρωματισμο οπως βλεπουμε στις παρακατω καλοκαιρινες φωτογραφιες απο την Ηγουμενιτσα.Κατα την γνωμη μου ομορφινε κι αλλο η παντοφλα

Λογικα οι αλλαγες εγιναν κατα τη διαρκεια του δεξαμενισμου του τον Οκτωβριο του 18

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Εν τω μεταξύ η Αγία Τριάδα έχει επανέλθει στα δρομολόγια για τη Λευκίμμη, να τη εδώ σε πρόσφατή της αναχώρηση. Εμένα προσωπικά μου άρεσε καλύτερα όταν ήταν άσπρη. Και η πρυμνιά άποψη καθώς απομακρύνεται. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Το Αγία Τριάδα ολοκλήρωσε χθες τα δρομολόγια του στη γραμμή Λευκίμμη Ηγουμενίτσα και σήμερα ξεκίνησε από τη Λευκιμμη για να κατέβει για δεξαμενισμό στη Σαλαμίνα, μιας και συμπληρώνει διετία.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το Αγία Τριάδα ολοκλήρωσε σήμερα τις εργασίες του δεξαμενισμου του στο ναυπηγείο του Παναγιώτακη και αφού πήγε για λίγες ώρες στο Καματερό, αναχώρησε πριν λίγο για τη Λευκίμμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Στις οθόνες μας το Αγία Τριάδα από την περασμένη εβδομάδα στην Ηγουμενίτσα, φαινομενικά δεν υπάρχει κάποια αλλαγή σε σύγκριση με την περασμένη χρονιά. Οι παρατηρητικοί όμως θα προσέξατε πως το www.lefkimmilines.gr δεν γράφεται πια με μικρά γράμματα αλλά με κεφαλαία.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Από τα θέματα του ΣΑΣ στις 25 Νοεμβρίου, βλέπουμε ότι το Αγία Τριάδα συνεχίζει την ακινησία του και θα πραγματοποιήσει την έξτρα ακινησία των 45 ημερών από την 01/12/22 έως τις 14/01/23

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...