Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

Νωρίτερα σήμερα απέπλευσε και πάλι για το Γαλαξίδι. Είναι από κατασκευής παντόφλα προφανώς, πάντως μαθαίνω πως από άποψη νηολόγησης λογίζεται πια ως αυτοκινούμενη φορτηγίδα.

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2020 at 8:07 PM, polmyt said:

Η παντοφλιτσα εχει ερθει στου Κελαϊδη και βρισκεται εκτος νερου με την δεξια της πλευρα να εχει μινιαριστει απο τη μεση και προς τα πισω

Ας δούμε την Ανδρομάχη ΙΙ κατά τη διάρκεια των εργασιών του δεξαμενισμού του.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Έχω ένα ερώτημα σχετικά με τα προηγούμενά του ονόματα. Το Cibela δεν το πήρε ποτέ επισήμως, αντίθετα εγώ βλέπω πως από το 2012 ως το 2015 ονομαζόταν Νικόλαος. Μπορεί κανείς να το επιβεβαιώσει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Ας δουμε την παντοφλα δεμενη στο γνωστο πλεον σημειο στο Ανεμοκαμπι Γαλαξειδιου.

Σε καλη κατασταση εξωτερικα ,ενω σε καποια σημεια εχει περαστει μινιο. Μοναδικη αλλαγη σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια ειναι η προσθηκη δυο πεδιλων στον καταπελτη.Αξιοσημειωτο το γεγονος οτι στην δεξια πλευρα δεν υπαρχει γραμμενο το ονομα ,αλλα αν δεν κανω λαθος ειναι τουλαχιστον 3-4 χρονια ετσι

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Κάπου πήρε το μάτι μου σε οικονομικό site πως η επιχείρηση ιχθυοκαλλιεργειών στην οποία ανήκει και η παντόφλα, πωλήθηκε σε κάποιο μεγαλύτερο σχήμα του εν λόγω τομέα. Να δούμε αν και τι μπορεί να σημάνει αυτό για το Ανδρομάχη ΙΙ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...