Jump to content
Shipfriends

5 χρονια SHIPFRIENDS


Recommended Posts

Άργησα πολύ αλλά έστω κι έτσι οι ευχές είναι καλοδεχούμενες νομίζω! Χρόνια πολλά λοιπόν, καλοτάξιδοι να 'μαστε πάντα όλοι μας και τα 5 χρόνια που έχουμε "βγάλει τα μάτια μας" εδώ να γίνουν 15 και 25 κι ας πάθουμε καταράκτη απ' το "βγάλσιμο":cool:

Link to comment
Share on other sites

Aν και πολύ καθυστεριμένα εύχομαι Shipfriends να τα χιλιάσεις, σε όλους τους ναυτικούς καλές θάλασσες και σε όλους τους φίλους του forum καλά ρεπορτάζ και καλές φωτο προς τέρψη όλων μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πιο καθυστερημένα δεν γίνεται, αλλά όπως λένε και όσοι ταξιδεύουν με το Λισσός "κάλλιο αργά παρά ποτέ":D. Για να ειμαι ειλικρινης αν καποιος μου ελεγε 5 χρονια πριν οτι το 2010 θα εγραφα κατι σχετικο με τα πέμπτα γενεθλια του καταστηματος, δεν θα τον επαιρνα και πολυ στα σοβαρα. Το οτι ειμαστε ομως εδω να συζητάμε για αυτό το θεμα 5 χρονια μετα, αποδεικνυει ποσο λαθος ειχα και με ποση αφοσίωση, υπομονή, μεράκι και κυρίως ανοιχτό μυαλό έχετε ολοι σας περιβάλλει αυτο το εγχειρημα, παρά τις αντιξοότητες, προβλήματα και τα όσα κατα καιρους ακούγονται για το τι ειδους ανθρωπόμορφα τέρατα και λαμόγια:D ειναι οι ιδιοκτήτες και το moderation team. Προσωπικά λοιπον απο μένα, ενα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους σας για όλα όσα έχω ζήσει μέσα σε αυτό το κατάστημα τα τελευταία 5 χρόνια, και πιστέψτε με ειναι τόσα πολλά..

Η πλάκα ξέρετε ποια ειναι? Ότι και σήμερα αν μου πει κανεις οτι το 2015 θα γράφω ενα editorial για τα δέκατα γενέθλια του Shipfriends, παλι δε θα τον παρω και πολύ στα σοβαρά. Ελπίζω ομως και πάλι να διαψευστω..

Να ειστε ολοι καλά λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...