Jump to content
Shipfriends

[VS] VENUS


yoryos

Recommended Posts

Φίλε yoryos,και το VENUS είναι καταπληκτικό!Και πιστεύω ότι το κάνει ακόμη πιο ωραίο και το timing που είναι βασισμένο στην φιλοσοφία της έκπληξης!Συνέχισε έτσι!Και μια θερμη παράκληση,η επόμενη έκπληξη ας είναι κάτι με τα σινιάλα του Βεντούρη στην τσιμινιέρα!Και πάλι συγχαριτήρια,συνέχισε έτσι!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια! γενικα φτιαχνω πλοιά που μου αρεσουν.. εχω κι αλλα αλλα υπομονη! φιλε Νησος ολα τα κανω στο SKetchUp το οποιο βεβαια με εχει απογοητευσει πολυ... ευχαριστω και παλι για τις συμβουλες σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλα και πως εκανες την πλωρη ετσι στο sketchup :eek:

Ειναι μακραν η ποιο πετυχημενη πλωρη. Θα πρεπει να ειναι πολυ μανικι να βγει με αυτο το προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ρωτησα κ εγω,επειδη το πλοιο ειναι πραγματικα τελειο στο παιχνιδι και εκτος της πλωρης εχει καταφερει οι επιφανειες να φαινονται κι απο τις 2 πλευρες χωρις να εχουν 'παχος'-πλατος.Νομιζω λοιπον οτι ο Γιωργος βρηκε τις σωστες option στο export του 3ds;)Για πες μας και μας να μαθουμε επιτελους,να βγαινει το παπορι πιο ωραιο στο παιχνιδι!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα σχολια σας, θα σας γραψω οταν βρω χρονο 2-3 κολπακια, το συγκεκριμενο το εχω και με διπλο τοιχωμα (ας το πουμε ετσι..), στο επομενο πλοιο θα δειτε εντελως double face να δειτε τη διαφορα. Παντως με df ειναι πιο ευκολο να κανεις οτιδηποτε!

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ρωτησα κ εγω,επειδη το πλοιο ειναι πραγματικα τελειο στο παιχνιδι και εκτος της πλωρης εχει καταφερει οι επιφανειες να φαινονται κι απο τις 2 πλευρες χωρις να εχουν 'παχος'-πλατος.Νομιζω λοιπον οτι ο Γιωργος βρηκε τις σωστες option στο export του 3ds;)Για πες μας και μας να μαθουμε επιτελους,να βγαινει το παπορι πιο ωραιο στο παιχνιδι!

Πρέπει να είναι η ρύθμιση Export two sided faces.....;) Δεν είμαι σίγουρος καθώς δεν το έχω δοκιμάσει.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...