Jump to content
Shipfriends

Ιθάκη Ντάιαμοντ (ΙΜΟ 9611606)


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Θέμα 07, ΣΑΣ 14/10: Τροποποίηση Δρομολογιακής Γραμμής Ε/Γ/ - Ο/Γ "Ιθάκη Ντάιμοντ" και εκτέλεση δρομολγίων στη γραμμή Ληξούρι Αργοστόλι από 16/09/21 έως 31/10/21"

Εγκρίθηκε ομόφωνα! Στις 14/10. Και δεν έχει κάνει ούτε ένα δρομολόγιο από 16/09. Τι να πει κανείς...

Για να εγκρίθηκε, άραγε όλα καλά με τα χαρτιά του σαν Ε/Γ-Ο/Γ;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Επιστρέφει. Από νότια ήρθε Κυλλήνη και τώρα ανεβαίνει προς Κεφαλονιά. Δεν ξέρω μεχρι που έφτασε.

Μάλλον Στροφαδια 

Edited by proud_ionian
ορθογραφια
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχω την εντυπωση οτι με μια καλη μετασκευη κλειστου τυπου θα ηταν πολυ καλυτερο του ΑΝΤΙΓΟΝΗ.Αλλα και μια μετατροπη του σε κλειστου τυπου ειναι μια χαρα ειναι και για μικρες Κυκλαδες Αμοργο.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω για την ιστορία πως όταν έκανε την αλλαγή σε κατηγορία Γ ,εκτός από την προσθηκη του ducktail και της 3ης μηχανής , αφαιρέθηκαν και τα παταρια(που είχε από μαμά)και ένα μέρος αυτόν από πλώρα μέχρι πρύμα  σχεδόν σε κάθε μουράδα-μπαντα εγιναν Void Tanks.

Edited by Aqua_blue
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, aegina said:

Εχω την εντυπωση οτι με μια καλη μετασκευη κλειστου τυπου θα ηταν πολυ καλυτερο του ΑΝΤΙΓΟΝΗ.Αλλα και μια μετατροπη του σε κλειστου τυπου ειναι μια χαρα ειναι και για μικρες Κυκλαδες Αμοργο.

Κυκλάδες νομίζω θα έχει θέμα με τον καιρό,παντοφλοειδές είναι.

Link to comment
Share on other sites

Για Κυκλαδες συμφωνω οτι δεν κανει ,αλλα για Σαρωνικο δεν θα ηταν τοσο κακη ιδεα ,αν και με το ΑΝΤΙΓΟΝΗ νομιζω οτι κλεισαμε απο πλοια,πρωην παντοφλες.Δεν μπορω να φανταστω οτι καποια στιγμη θα φυγει πχ το ΦΟΙΒΟΣ ή το ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΛΑΣ και θα μεινουμε με το ΑΝΤΙΓΟΝΗ και κανα δυο ακομα πρωην παντοφλες

Σε καθε περιπτωση ομως μιλαμε για ενα πλοιο λιγο πανω απο δεκαετιας το οποιο εχει δουλεψει μονο συμπληρωματικα και για μικρα χρονια διαστηματα.Αρκετα περιεργο για τοσο μικρο ηλικιακα πλοιο

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχουν πολλές γραμμές που θα μπορούσε να δουλέψει μακάρι η εταιρία του μετά τη συντήρηση του να λύσει το θέμα με τα χαρτιά που ακούγετε πως έχει και να το βάλει σε γραμμή. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...