Jump to content
Shipfriends

Highspeed 4 (IMO 9216183)


gpan

Recommended Posts

Τα ταχύπλοα όντως έχουν δείξει με τα νέα χρώματα... Όμως κανένα πλοίο δεν έχει συνέπεια ειδικά στο κόκκινο κομμάτι... σε κάθε ένα τα δελφίνια είναι σε διαφορετική θέση και ο τρόπος γραφής του ονόματος επίσης διαφορετικός. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 624
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Φαντάζομαι θα μπούν και στον καθρέφτη τα δελφινάκια. Προσωπικά , όπως και στο Hellenic, το κάνουν αρκετά κιτς. Επίσης λόγω της κατάστασης πιστεύω αν υπήρχε κάποιο πλάνο αξιοποίησης του φαντάζομαι πάει περίπατο.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pie said:

Φαντάζομαι θα μπούν και στον καθρέφτη τα δελφινάκια. Προσωπικά , όπως και στο Hellenic, το κάνουν αρκετά κιτς. Επίσης λόγω της κατάστασης πιστεύω αν υπήρχε κάποιο πλάνο αξιοποίησης του φαντάζομαι πάει περίπατο.

Mη καλόγουστο θα μπορούσαμε να το πούμε, όχι κιτς. Κιτς είναι τo  Superrunner

Edited by harryludens
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Σήμερα εκπέμπει στο marinetraffic και το δείχνει με τη γραμμή Πειραιάς Πάρος Νάξος Κουφονήσια και επιστροφή.Τώρα δεν ξέρω αν έχει μείνει από πέρυσι αυτή η γραμμή

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σωστά, η απόφαση της εταιρείας για την ενίσχυση της παρουσίας της στην Παροναξία ήταν η ενεργοποίηση του Blue Star 1 που παράλληλα την βοηθάει και στα Δωδεκάνησα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ευχηθώ να το πουλήσει στη seajets μήπως και δρομολογηθεί, γιατί έτσι όπως πάει θα πω ανάθεμα την ωρα που πήρε η blue star τη hsw γιατί τα κατέστρεψε τα χαισπιντ 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Είναι θλιβερό όπως λέτε, όντως. Αλλά νομίζω πως θα του πήγαινε περισσότερο το παχύ κόκκινο ζωνάρι από το μπλε... 

Ασχέτως τούτου κάτι μου λέει πως τα νέα σινιάλα της HSW δεν θα τα ταξιδέψει 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 1/17/2021 at 9:46 PM, Panagia Ekatontapiliani said:

Μάλλον μέσα στην εβδομάδα θα δούμε το Highspeed 4 να βγαίνει για ένα δοκιμαστικό.

 

On 1/17/2021 at 9:58 PM, proud_ionian said:

για αγοραστες;

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο!!! το πλοίο θα βγεί άυριο μια βόλτα μαζί με τα Hellenic Highspeed, Flyingcat 4 και ένα δελφίνι έστι ώστε να γίνει ε΄να διαφμηστικό βίντεο και φωτογράφιση.

 

Καλημέρα σας κύριοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...