Jump to content
Shipfriends

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Άκου αγαπητέ. Λεφτά δεν παίζω για λόγους αρχής. ϊσως έπερπε να γράψω "Φοβάμαι πως θα πάει ντάνα."

Επί του θέματος τώρα, χαίρομαι που ήμουν λάθος. Ψυχολογικά είναι καλύτερο να το βλέπεις στο ΝΜΔ παρά σε κάποια ντάνα.

Edited by proud_ionian
quote
Link to comment
Share on other sites

στην είσοδο του καταπέλτη των οχημάτων υπάρχει ένα δίκτυ, που καλύπτει όλο την είσοδο!!!
και στο νεο μωλο υπαρχει το διχτυ.

ενας βατσιμανης μονο,

και μια χημικη τουαλετα στην εξοδο του γκαραζ προς την κυλιομενη. εχουν αφαιρεσει και τα δυο σωσιβια (κουλουρες) απο το πρυμνιο deck και εχουν μεινει γυμνα τα στηριγματα τους. καποιος θα ηθελε ενθυμιο.

gallery_1817_94_349137.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πίσω και μέσα από το δίχτυ, έχουν τοποθετηθεί και διάφορα εμπόδια (τρίποδα, σίδερα κλπ.). Καραγκιόζ μπερντέ ένα πράγμα, πλήρης εγκατάλειψη, και μου ήρθαν στο μυαλό προχθές που το είδα, παρόμοιες εικόνες από τα Αγουδημόπλοια στο ντοκ 3, το τελευταίο διάστημα του παροπλισμού τους.

Link to comment
Share on other sites

και καλα κανει...το εχω πει πολλες φορες,ααπο αποψη γαστρας,ταχυτητας και μηχανης γιαμενα ειναι πολυ ανωτερο του

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι οτι δυσκολα θα βρει αγοραστη σε αυτη την τιμη

Δυστυχώς φίλε μου απ΄ οτι ακούγεται βρέθηκε αγοραστής...αυτός που αγοράζει με τον τόνο :mad: :mad: :mad:

ΜΑΚΑΡΙ να είναι ψέμα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Προφανώς έβαλαν γιά λίγο σε λειτουργία τίς ηλεκτρομηχανές γιά να ελέγξουν άν όλα είναι εντάξει.

Αυτό είναι συνήθης διαδικασία σε πλοία ακινητοποημένα γιά μεγάλο χρονικό διάστημα.

Ελπίζω πάντως να μήν βρισκόντουσαν και τίποτε μελαμψοί κουστουμαρισμένοι μέσα στο πλοίο αυτές τίς 2-3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Πετρο,πολυ θα ηθελαν (λογο ζηλιας) αυτο το βαπορι να "λυγησει" απο μηχανικη βλαβη....Το βαπορι μας ειναι κλασεις ανωτερο απο τα περισσοτερα συνομιλικα του (+/- 5 χρονια) και ιδιου μεγεθους...ανετα τα "περναει απο πανω"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...