Jump to content
Shipfriends

[VS] Aegean


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Ανεβάζω ένα πακέτο με όλα τα λιμάνια του αιγαίου.

Κάθε τοποθεσία έχει και το δικό της λιμάνι πλέον όσο ποιο κοντά στο αληθινό κατάφερα να τα φέρω. Από Ραφήνα, Λαύριο μέχρι Σούδα, Νάξο, Κουφονήσι και όλα τα υπολοίπα. Μέσα στο πακέτο περιλαμβάνεται και ο Πειραιάς που έφτιαξε ο NHSOS XIOS με την άδεια του φυσικά.

Ελπίζω να κατάφερα να γίνει λίγο ποιο ρεαλιστικό το παιχνίδι μας.

Διορθώσεις και παρατηρήσεις δεκτές.

Αντε και να πάμε να βάλουμε το LISSOS στη Σούδα.

[hide][/hide]

aegean.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Τα μοντελα Χ(πχ chios.x,mitilini.x,pireas.x)δεν υπαρχει λογος να τα ανοιγεις με κανενα προγραμμα,ειναι απλα μοντελα 3d.Εσυ θα τα βαλεις στο φακελο Aegean_sea κ λογικα θα υπαρχει ενα αρχειο txt που θα εχει τις συντεταγμενες που να τοποθετηθουν αυτα τα μοντελα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τα πραγματα ειναι απλα:εμεις οτι βαζουμε εδω δινουμε αναλυτικες οδηγιες για την εγκατασταση,λογικα αν τις ακολουθησεις δεν θα εχεις προβλημα.Δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω παραπανω αφου στο υπολογιστη σου μονο εσυ εχεις προσβαση οποτε δεν μπορω να ξερω ποιο ειναι ακριβως το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ρε παιδια να κανω μια ερωτηση...υπαρχει καποιο scenery που να μην χωριζεται σε aegean sea-aegean κλπ,ωστε να μπορουμε να παιζουμε το παιχνιδι κανονικα και να στελνουμε τα πλοια σε οποιους προορισμους θελουμε?

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα προσπαθησει να το κανω στο παρελθον,το vs 'σπαει' μονο του τα scenery σε κομματια,δεν δεχεται καποιο μεγαλο(πχ ολοκληρη την ελλαδα η ελλαδα/ιταλια).μονο στο vehicle γινεται αυτο.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια εχω φτιαξει καποια λιμανια (με κτιρια κλπ οχι απλα προβλητες)αλλα δεν εχω ιδεα για το πως μπαινουν στο παιχνιδι αν μπορει καποιος να μου πει πως θα με υποχρεωνε!!!ευχαριστω εκ των πρωτερων.ωστοσο μπηκα κ στο site του virtual αλλα δεν καταλαβα τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...