Jump to content
Shipfriends

[VS] LISSOS


Recommended Posts

Μια και ειναι στην επικαιροτητα το βαπορι οποιος νιωθει δυνατος ας ετοιμαστει ψυχολογικα να τα βαλει με το "γαιδουρι" της ΑΝΕΚ. :D

Το μοντελο οπως φαινεται και παρακατω ειναι πολυ χαμηλου επιπεδου και λειπουν αρκετα πραγματακια απο πανω. Δυστυχως εμεινε ημιτελες αφου ο καταραμενος ο σκληρος μου συγχωρεθηκε και αφησε το ματαιο τουτο κοσμο. Ισως καποια στιγμη το ξανακανω ολο απο την αρχη. Αλλα ακομα και ετσι το ΛΙΣΣΟΣ ειναι μια προκληση. ;)

[hide][/hide]

post-23-128326975353_thumb.jpg

LISSOS.zip

Link to comment
Share on other sites

Thn 7 exw......to Theofilos px pou sthn 6.8 eida oti eixe prob.....sthn 7 pou exw twra den exei kanena provlhma

Αν δοκιμάσεις να από-επιλέξεις την επιλογή «capsize when tilted», συνεχίζει να μπατάρει?

Πρώτος κατάπλους με το Λισσός έχοντας συνηθίσει με άλλα, το κάρφωσα…..:rolleyes:

Ίσα που άρχισε να γυρνάει..

Link to comment
Share on other sites

Xmmmmm afth h epilogh pou einai akrivws? :o emena mpatari gmt den exw kataferei na to karfwsw :D:rolleyes:

Options……..> Graphics. Επιλέγεις boats και θα το δεις. (για το V.S 7)

Όταν το επιλέγω γέρνει και στο δικό μου, όταν το από-επιλέγω είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Options……..> Graphics. Επιλέγεις boats και θα το δεις. (για το V.S 7)

Όταν το επιλέγω γέρνει και στο δικό μου, όταν το από-επιλέγω είναι μια χαρά.

Ναι οκ να'σαι καλά το βρήκα κι εγώ......και μάντεψε.....κατάφερα και το κάρφωσα κι εγω στην Νάξο :D Μου χάλασε την μανούβρα :D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

φιλε ierapetra μπορεις να βάλεις σε ένα δελφίνι τα σινιάλα της ανέκ και να το ονομάσεις ΚΡΗΤΗ; επισης το λισσος του φίλου neptune δεν μου πάιζει. το πρόβλημά είναι είναι μόνο σε εμένα;

Φιλε ndimitr93 μερικα προβληματακια με τις λυσεις τους τα εχουμε εξηγησει λιγο πιο πανω.Αν ειναι κατι αλλο πες μας μηπως μπορεσουμε να σε βοηθησουμε.Σε μενα παντως με εκδοση 7 δουλευει μια χαρα απλως ειναι δυσκολο στη μανουβρα,οπως και το κανονικο δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

εχω την 6.8 έκδοση του vs και όταν πατάω για να επιλέξω το Λισσός κολλάει το παιχνίδι όπως και σε πολλά άλλα πλοία (εξπρες πηγασος, δωδεκανησοσ πραιντ)(πως τραβαω φοτος μέσα από το vs;)

βοηθηστε

μήπως μπορείτε να μου πειτε που θα βρω την 7 έκδοση;

και κατι άλλο. εχω σχεδιάσει πλοια στο google sketch up και δεν ξέρω πως θα τα κάνω πλοία για το vs βοηθήστε!!!!!!

Edited by polmyt
Link to comment
Share on other sites

Στο 6.8 δεν προκειται να παιξει κανενα πλοιο (δικο μου τουλαχιστον) γιατι ολα ειναι ρυθμισμενα να δουλευουν με 2 μηχανες κατι που δε γινεται στη συγκεκριμενη εκδοση. Την 7.0 μπορεις να την παρεις απο την κεντρικη σελιδα του παιχνιδιου www.hangsim.com

Εκει θα βρεις και πως μπορεις να μετατρεψεις ενα αρχειο απο το sketchup η οποιο αλλο προγραμμα χρησιμοποιεις σε αρχειο καταλληλο για να παιξει στο παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μια και υπαρχει γκρινια για την κατασταση του βαποριου :D απο την επομενη βδομαδα θα υπαρξει ενα μικρο update με μερικες βελτιωσεις.

post-23-128326977104_thumb.jpg

post-23-128326977105_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...