Jump to content
Shipfriends

[VS] Ionian Sea


Recommended Posts

Παμε λοιπον και στα δυτικα να δουμε πως ειναι!Τις ακριβεις οδηγιες,σας στις εχω βαλει μεσα στο rar σε αρχειο txt.Μην παρετε τον φακελο Ιονιο και το βαλετε μεσα στον φακελο Scenery!Πρωτα διαβαστε τις οδηγιες και μετα:)

Τα λιμανια και οι προβλητες που υπαρχουν ειναι:Κερκυρα-Ηγουμενιτσα(με διαυλο)-Πλατυγιαλι-Βαθυ-Πισαετος-Σαμη-Πορος-Πατρα-Κυλληνη-Ζακυνθος-Κατακολο...

Μην περιμενετε να δειτε σπιτακια-δεντρακια-καπνους-και τελεια γεωγραφικη αναπαρασταση!Ειπαμε δεν ειμαι και scenery designer...:PΚαλη διασκεδαση.Screenshot Πατρα - Ηγουμενιτσα

http://rapidshare.co.../Ionio.rar.html

Edited by proud_ionian
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ειδοποιηθηκα οτι το link δεν λειτουργει...αλλα εγω το δοκιμασα και ειδα πως μια χαρα μπορει να κατεβασει το scenery οποιος θελει....Εδω το direct link για να μην παιδευεστε με τα thanks(αμαν πια τα εχετε κανει θαλασσα:D:cool:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας ....

Φιλικα

Επανερχομαι στο σεναριο.... Τα λιμανια εμφανιζονται μονον οταν αλλαζω την σταθμη της θαλασσας(tide) κατα πολυ πχ 45 κατω στη Πατρα ..

Ειναι κατι που κανω λαθος η και αλλοι φιλοι το εχουν παρατηρησει?

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστω πολυ φιλε που τα ανεβασες ξανα !!!! B)

Παιδια εμενα τα λιμανια μου εμφανιζονται κανονικα αλλα δεν εμφανιζεται το εδαφος οπως στο aegean sea.Μηπως ξερεται τι πρεπει να κανω ? Ευχαριστω εκ το προτερων !!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε μενα το ιδιο ειναι η τα λιμανια θα φαινονται η το εδαφος ...to μονο που γινεται ειναι να αυξομειωνει κανεις το tide αναλογα με τη περιοχη.... δε ξερω αν βοηθω λιγο ....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυστυχως δεν ξερω τι φταιει κι ειναι ετσι,εχω να πιασω το παιχνιδι σχεδον 2χρονια.Αν θυμαμαι καλα θα πρεπει να ρυθμισετε το υψος της ξηρας(στο scenery.cfg το k_alt)η να βγαλετε το αρχειο depth απο τον φακελο.Εγω σας το ξανανεβασα παντως,εσεις βγαλτε ακρη :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κατεβασα κι εγω το ιονιο και ευχαριστω για το scenery :)

Ομως σαν κατι να συμβαινει....

Εβαλα το ionian sea στο Vehicle Simulator και πηγα να δω τον Πισαετο στην ιθακη...

Και το αποτελεσμα ειναι αυτο της φωτο... To μικρο σημαδι στη θαλασσα ειναι προφανως το λιμανι.

Μηπως το scenery αυτο ειναι συμβατο μονο με το Virtual Sailor και οχι με το Vehicle Simulator?...

post-2905-0-44926600-1294688374_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...