Jump to content
Shipfriends

[VS] OLYMPIC CHAMPION/HELLENIC SPIRIT


Recommended Posts

Ετοιμα τα αδελφα και δεν εχει μελλοντικες διορθωσεις!Δυστυχως απ τη μια το CPU του PC μου κ απ την αλλη οι αντοχες μου,δεν μου επετρεψαν να κανω καποιες παραπανω λεπτομερειες(καγκελα&ανω γκαραζ):(

Παρολαυτα πιστευω πως ειναι αρκετα καλα μοντελα εστω κ αν χανουν σε καποια πραγματα λογω του Sketcup...Καλη διασκεδαση στους ΑΝΕΚολατρες:D και στους μη φυσικα!

Αντιμετωπισα τα ιδια προβληματα που αναφερω και παραπανω.Ευτυχως καταφερα να φτιαξω καποια παραπανω πραγματα(γεφυρα-καγκελα-ανω γκαραζ-φωτα ναυσιπλοιας)τροποποιοντας η αφαιροντας καποια αλλα.

Τους καταπελτες τους εβαλα να ανοιγουν,γιατι ετσι γλιτωσα αρκετα πολυγωνα απ το μοντελο(οποιος κατεχει το αθλημα καταλαβαινει).Δυστυχως ομως,με το να εχει elevator το μοντελο,αλλαξε το panel και το εκανε με ενα χειριστηριο:confused:(εστω κ αν δηλωνω στο boat 2 engines..).Οποιος γνωριζει γιατι συμβαινει αυτο ας μας ενημερωσει;)

ΥΓ Αν θελουν οι mods μπορουν να αφαιρεσουν το παραπανω add-on αφου πλεον δεν χρησιμευει σε κατι.

[hide]CHAMPION.SPIRIT.rar[/hide]

post-709-128326976722_thumb.jpg

Edited by proud_ionian
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

φιλε μου ενα εχω να σου πω:ναι εχεις παντα την υγεια σου και να μας χαριζεις απιστευτα μοντελα οπως αυτα..παρατιρω ομως κατι..ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μπενει στον κοπο να σου πει ουτε ευχαριστω..σε εσενα που αντι να βγεις καμοια βολτα εξω καθησες και ευτιαξες αυτα τα αριστουργιματα!604 downloads..τοσα ατομα..αμα δεν εχει κανενας συνιδηση των πραξεων του την εχω εγω..σου λεω ευχαριστω ακομα μια φορα και εκ μερους ολων αυτων που καθονται και απολαμβανουν τους ΔΙΚΟΥΣ σου κοπους αναισθητα..

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...