Jump to content
Shipfriends

Παραγγελιές


Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Θα έχει και το ΠΑΜΒΩΤΙΣ μέσα;

Αυτό είναι το πρώτο που έχω φτιάξει!!!! Το πέτυχες.....βεβαίως μαζί με το αδερφό του Λ. ΜΑΒΙΛΗΣ....Μετά ακολουθεί ΠΙΝΔΟΣ και ΔΩΔΩΝΗ!!:D;)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν με απατα η μνημη μου, καπου πρεπει να εχω το ga plan του Viscountess M του Μαραγκοπουλου(πρωην Charm M, Millennium Express II, Dragon). Αν ενδιαφερεται κανεις να το φτιαξει σε virtual, ας μου πει μπας και φιλοτιμηθω και τα σκαναρω:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καταλαβαίνω.....αυτό μου ήρθε να φτιάξω, αυτό θα φτιάξω.....:D

Απο κεκτημένη ταχύτητα ,κατάλαβα πως ο Panini θα φτίαξει την λίμνη των Ιωαννίνων και η απορία μου ήταν γιατί δεν προτίμησε κάποιο ποιο εμπορικό λιμάνι όπως είχε κάνει παλαιότερα με την Ρόδο.Οπότε συγγνώμη για την παρανόηση και φυσικά οποιοδήποτε εργο (λιμάνι - πλοίο) είναι καλοδεχούμενο!:D

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia mia xari tha ithela apo opoion mpori na ftaksi to faidra ton minoikon to exo megali kapsoura

Κάτι γίνεται και με αυτό εδώ και μερικές ημέρες στα ναυπηγεία μου......:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Έχουμε και άλλες ασχολίες.......δεν έιμαστε μπροστά από ένα pc και σχεδιάζουμε.....σιγά σιγά θα ανεβουν κι άλλα μοντέλα.....αλλά όχι με το τσουβάλι!:D;)

Link to comment
Share on other sites

Επισης ωραιο θα ηταν να ανεβουν ολα τα πλοια-λιμανια σε ενα thread ωστε να ειναι ολα μαζι μαζεμενα και ευκολο στην αναζητηση. Αν εχει γινει ηδη κατι τετοιο ζητω προκαταβολικα συγνωμη δεν το εχω εντοπισει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...