Jump to content
Shipfriends

Παραγγελιές


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

γεια σας φιλε nisos xios εχεις κανει πολυ καλη δουλεια αλλα μηπος γιναιτε να φτιαξεισ και τα λιμανια γυθειου και καλαματας εχεισ φτιαξει μεχρι εκει ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια καταρχας θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια σε ολα αυτα τα παιδια για την αξιεπαινη προσπαθεια που κανουν, φτιαχνοντας μοντελα για το virtual sailor!

Θα μπορουσε καποιος να φτιαξει καποιο ταχυπλοο απο την σειρα HSC Milenim/dos/tres?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι πολυ καινουργιος και ακομα δεν εχω παρει το vs αλλα τισ προσεχες μερες θα το εχω.. Εχει μηπως ναυπηγησει το ΝΑΞΑΚΙ το παλιο ΑΡΙΑΔΝΗ και το ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ααααααα υπαρχουν τα λημανια ΝΑΞΟΥ ΠΑΡΟΥ ΙΟΥ ΚΑΙ ΘΗΡΑΣ

Ευχαριστω πολυ εκ τον προτερων και συνεχιστε την τελεια δουλεια που κανετε εισαστε THE BEST ολοι οι ναυπηγοι του forum

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καταρχας θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια σε ολα αυτα τα παιδια για την αξιεπαινη προσπαθεια που κανουν, φτιαχνοντας μοντελα για το virtual sailor!

Θα μπορουσε καποιος να φτιαξει καποιο ταχυπλοο απο την σειρα HSC Milenim/dos/tres?

Και εγω θα τα ήθελα πολυ και το highspeed 6, οταν(και αμα) αρχισει δρομολογια!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όπως το είπες... να το χαρείτε... εμείς ξέρουμε τι τραβάμε... για αυτό και κάνουμε ετήσιες διακοπές. Άλλωστε ήδη υπάρχουν αρκετά πλοία ανεβασμένα. Καλύπτονται όλες οι γραμμές :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλησπερα....υπαρχει μηπως καμια παντοφλιτσα για το virtual sailor? :D:D ...Επειδη δεν βρισκω πουθενα τιποτα!Επισης ο θρυλικος Ποσειδωνας της παροναξιας θα ηταν ενα καταπληκτικο καραβι για το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

αν γινοτανε να φτιαξετε τα πλοια ΕΞΠΡΕΣ ΜΗΛΟΣ(ή ΤΗΣ HELLAS FERRIES ή ΤΗΣ LINDOS LINES),ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ(VENTOURIS SEA LINES) KAI TO HIGHSPEED 6(HELLENIC SEAWAYS)......ΑΝ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΄΄ΜΗΛΟΣ΄΄ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΟΙ.............

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Παιδιά καλησπέρα...αν μπορούσατε να ναυπηγίσετε το ε/γ - ο/γ εύβοια στάρ μαρμάρι ραφήνα θα ήταν πολύ όμορφο...σας ευχαριστώ προκαταβολικώς...καλή συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...