Jump to content
Shipfriends

Παραγγελιές


Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

τον αυγουστο δεν υπαρχουν ειδησεις;)

ετσι εχει πει (τιτλος βιβλιου του) ο συντροφος ουμπερτο εκο.

υπομονη να γυρισουν οι ναυπηγοι των add ons απο τις αμμουδιες:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οτι βλεπεις υπαρχει,τα αλλα στο μελλον ισως και ποτε:DΦιλε basiarakos βλεπω εχεις παρει ζεστα το virtual sailor,για κανε καμια δοκιμη να φτιαξεις κανα πλοιο η λιμανι,ισως το βρεις πιο ενδιαφερον.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως από που μπορώ να βρω το scenery για Ανατολικό Αιγαίο ? Έχω κατεβάσει ένα scenery για το Αιγαίο, αλλά δεν έχουν την Σάμο, Ικαρία, Χίο, Μυτιλήνη.

Εάν ξέρει κάποιος που να τα βρω θα με βοηθήσει πολύ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως από που μπορώ να βρω το scenery για Ανατολικό Αιγαίο ? Έχω κατεβάσει ένα scenery για το Αιγαίο, αλλά δεν έχουν την Σάμο, Ικαρία, Χίο, Μυτιλήνη.

Εάν ξέρει κάποιος που να τα βρω θα με βοηθήσει πολύ.

Ευχαριστώ.

Κακώς που το γράφω αλλά τεσπα....Εδώ είναι τα λιμάνια Χίου Μυτιλήνης Περάματος και Παλουκίων....Ας ψάχνουμε καλύτερα στα Add ons....

Link to comment
Share on other sites

Κακώς που το γράφω αλλά τεσπα....Εδώ είναι τα λιμάνια Χίου Μυτιλήνης Περάματος και Παλουκίων....Ας ψάχνουμε καλύτερα στα Add ons....

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά αυτό το έχω βρει και ήδη το έχω κάνει εγκατάσταση (άρα έψαξα ποιο πριν στα add-ons) αλλά δεν έχουν ούτε την Σάμο (βαθύ) - Καρλόβασι, ούτε Ικαρία, ούτε Φούρνοι.

Εάν μπορεί κάποιος να φτιάξει κάποια στιγμή αυτά τα 4 λιμάνια θα τον ευχαριστούσα πάρα πολύ.

Να είστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φανταστικοι ναυπηγοι :P μπορειτε να κατασκευασετε τον βαπορα ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ?Μιας και εχουμε πανω απο 1 χρονο να το δουμε να ταξιδευει στο Αιγαιο,να το δουμε στο virtual sailor τουλαχιστον:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να φτιάξει κάποιος κανένα πολεμικό καράβι πχ κανένα αντιτορπιλικο ,φρεγατα κλπ.Αν υπάρχει συγνωμη για την άστοχη παράκληση μου.

Με την ευκαιρία ευχαριστώ που μοιράζεστε την δουλειά σας....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...