Jump to content
Shipfriends

Παραγγελιές


Recommended Posts

Εγω θα αναλάβω να το σχεδιάσω. Ποιος θα το μετατρέψει;;;;;;;;;

φιλε μου αν το κανεις αυτο θα σου κανω εικονισμα!ειναι ενα ιστορικο πλοιο και το εχω ζησει μια ζωη.δυστυχωσ δεν ξερω ουτε να φτιαχνω ουτε να μετατρεπω.----ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ PLEASE-ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ TUTORIAL VIDEO ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ$$$$$

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ειναι ετοιμο!!!!!! θα του προσθεσω μερικες λεπτομερειες ακομα (καθισματα) και μη φανταστεις τιποτα μεγαλοπρεπες πιστο αντιγραφο. για πες μου ομως τι σινιαλα βαζω στα φουγαρα, στις μπαντες δεν ξερω. αν υπαρχουν ομως στειλε φωτος να δω(κοντινες!!!)

post-2195-128326976162_thumb.jpg

post-2195-128326976164_thumb.jpg

post-2195-128326976166_thumb.jpg

post-2195-128326976168_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

file moy se eyxaristw-soy exv fotos kai odhgies gia katevasma oti xreiasteis pes moy

ειναι ετοιμο!!!!!! θα του προσθεσω μερικες λεπτομερειες ακομα (καθισματα) και μη φανταστεις τιποτα μεγαλοπρεπες πιστο αντιγραφο. για πες μου ομως τι σινιαλα βαζω στα φουγαρα, στις μπαντες δεν ξερω. αν υπαρχουν ομως στειλε φωτος να δω(κοντινες!!!)

αν μπορεισ να μου πεις πωσ να τα φτιαξω και με ποιο προγραμμα θα το βελτιωσω εντυπωσιακα κια θα σου φτιαξω και οτι μου πεισ-λιγα λογια πεσ μου

plz

οριστε και ενα βιντεο για την μετατροπη των πλοιων σε vs 7--http://www.youtube.com/watch?v=Fk6aEIqQOlo

nissos_thira_photos.rar

Edited by polmyt
3 σε 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!Υπάρχει περίπτωση να ασχοληθεί κάποιος και με τους τρείς βαπόραρους της Ραφήνας?Θα ήταν τέλειο να κυβερνούσαμε το Superferry II ή την Πoπάρα.

Edited by polmyt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...