Jump to content
Shipfriends

Παραγγελιές


Recommended Posts

Το Wish list των χρηστών μας.

Να υπενθυμίσουμε ότι η ευγένεια σπάει κόκαλα!

Ο χρόνος και ο κόπος συχνά για αυτά τα μοντέλα είναι τεράστιος. Κανεις δεν μπορεί να απαιτήσει από τους ναυπηγούς μας το οτιδήποτε.

Παρόλα αυτά μπορεί να δώσετε κάποια καλή ιδέα στους χρηστες αυτούς που έχουν την όρεξη και το μεράκι να μοιραστούν δωρεάν την δουλειά τους μαζί σας.....

εξ αλλου ένα παιχνίδι είναι!!

Edited by r2d2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μπράβο παιδιά και ευχαριστούμε πολύ.Καλό βεβαια θα είναι όσοι σχεδιάζουν να μιλούν μεταξύ τους για τις παραγγελίες που δινουμαι για να δουμε απο όλους διαφορετικές δουλειές.Ελπιζω οταν βρω χρόνο να αρχίσω να φτιάχνω και εγώ γιατι σας ζηλεύω.Εγώ παντως θα ήθελα να δω τον θρυλικό Ποσειδώνα στο virtual.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να δω το Καζαντζάκης με τα όμορφα χρώματα των μινωικών.

Και να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ....

ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΛΟΙΟ ΤΩΝ ΜΙΝΩΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ? ΤΟ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

file to exw arxisei alla prwta proigitai allo to taxiarxis alla pare mia photo tou

Φίλε θα περιμένω και σε ευχαριστω για την φώτο και καλή συνέχεια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατ' αρχάς ευχαριστούμε πολύ!!!

Θα ήθελα να σου ζητήσω (αν θέλεις) να ανεβάσεις και το Αριάδνη να το βάλουμε να κάνει κόντρες με το Olympic Champion για Χανιά!

Edited by mc05115
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια για τα αριστουργηματα που φτιαχνετε και μας ταξιδευετε.Θα μπορεσει καποιος να ανεβασει καποιο πλοιο του αγουδημου(π.χ Ροδανθη,Μαρινα,Νταλιανα).Σας ευχαριστουμε πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σηντομα βαζω κατι τελευταιες λεπτομεριες στο Ροδανθη και το ανεβαζω.Απο κει κ περα μην αρχισω να δινω παραγγελιες για το τι θα ηθελα εγω γιατι δεν μας φτανουν 100 σειρες.Εχω αρχισει επισης το Αλκαιος και το Ανεμος τα οποια θα ανεβουν ολα μαζι με τον ολοκληρωμενο Διαγορα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΛΟΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΙΝΟΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟ ΦΑΙΣΤΟΣ Η ΚΝΟΣΣΟΣ ΠΑΛΑΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ NAXOS STAR.ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ενα μεγαλο μπραβο στους ναυπηγους για την καταπληκτικη δουλεια που εχουν κανει.

Παιζει τιποτα σε flying cat ή flying dolphin?????

Για βοηθεια σε αυτον τον συνδεσμο μπορειτε να δειτε φωτό:

http://www.efoplistis.gr/gallery/displayimage.php?album=254&pos=26

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγώ παιδιά είμαι σχετικά καινούργειος και είμαι τρελός ΒΕΝΤΟΥΡΕΟΣ γίνεται να δούμε και ας μην το κατεβάσουμε απλά να το δώωω κανένα μοντέλο???(polaris,siren,athens,rigel,ionis,)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...