Jump to content
Shipfriends

Σχόλια για την πρωτοβουλία


Recommended Posts

Αντε να μαζευτούμε καμια 15αρια να συγκροτηθεί το πλήρωμα και να το ταξιδέψουμε σαν άλλοι Τζώρτζηδες και να αγαλιάζει η ψυχή μας μετά από κάθε μανούβρα στα λιμάνια του Virtual Sailor.

Φίλε Neptune ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και απο εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο για την πρωτοβουλία σας! κάποια στιγμή θα δοκιμάσω και εγώ να εξασκηθώ στο computer model making,δυστυχώς όμως δεν έχω ακόμα την απαιτούμενη εξικοίωση με το rhinoceros η κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα,άντως ειδικά αν έχεις τα στοιχεια τυ πλοίου που κατασκευάζεις μπορείς να κάνεις θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Εγω Ναυαρχούκο δε σε ευχαριστω. Διοτι εφ' ενος μεν δεν παιζω VS, αφ' ετερου το εργο σου ειναι ημιτελες. Εγω εκει που θα ξεκινησω να παιζω Virtual Sailor, ειναι οταν θα κανεις το περιβαλλον πραγματι virtual. Πρεπει δηλαδη οταν φευγει το Ρομιλντα πχ απο τον Πειραια, να εχεις κανει και ενα Virtual καπτα-Μακη με μια virtual Mercedes και ενα virtual Φιλιππινεζο:D, να στεκονται στο ντοκο. Να μπαινει ο Αη Γιωργης και να περιμενει ο Βανζέλ Βεντουρής, ή να φορτωνει το Πρεβελης και να ωρυεται "τελειώνετεεεεε" ο Μπαμπης ο Σαλβαρακης:P. Ιδου πεδιο δοξης λαμπρον.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αναμφιβολα μια πραξη αγαθη και καλη που αξιζει και συμφερει ολους εμας τους shipfriends που δεν τα καταφερνουμε τοσο καλα με τα 3D.Eλπιζω αυτο να ειναι μια αρχη για μια VS gallery που να βρισκονται και αλλα μοντελα απο αλλους φιλους, η διευθυνσεις που μπορουμε να βρουμε μοντελα,η ακομα να γινει και ενα κοινο ταμειο στον χωρο αυτο,οπως ειναι και η φωτο γκαλερι, να συγκεντρωθουν τα υπαρχοντα μοντελα που εχει ο καθενας και να μπορει καποιος να τα κατεβαζει!Μπραβο ναυαρχουκο ηταν υπεροχη κινηση!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ ως ένας ηλεκτρονικός σκράπας που ούτε για αστείο δεν μπορώ να κάνω τέτοιο δημιουργημα θα ήθελα να ευχαριστήσω τον neptune για την ανιδιοτελή προσφορά του.

Το κατέβασα και πράγματι είναι εκπληκτικό ενώ οι κινήσεις του ανταποκρινονται πολύ στην πραγματικότητα.;)

Link to comment
Share on other sites

Αdmiral Neptune Congratulations.

το βαπορι ειναι πολυ ωραιο αισθητικα. για το λειτουργικο κομματι δεν μπορω να πω κουβεντα:o, αφου δεν εχω παιξει ουτε packman.

Θα συμφωνησω με το Miko Mission οτι ειναι μια καλη αρχη για να γινεται μια ανταλλαγη virtual μοντελων, αλλα θα δεχτω και τις επιφυλαξεις του Nick. Λιγο καπτα μακη, λιγο σαλβαρακη και λιγο blue star ithaki. (ετσι για να κανει ριμα).:P

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να δω τον θρυλικό Ποσειδώνα στο virtual.

Θα γινει κι αυτο ισως συντομα. Αλλα εχουνε προτεραιοτητα κατι γιαπωνεζακια προς το παρον :D

Νησος Χιος σ ευχαριστουμε που ακολουθεις και συ την πρωτοβουλια μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.

Θα ήθελα και εγώ από τη μεριά μου να ευχαριστήσω όλα τα παιδειά που μας προσφέρουν τις καταπληκτικές δουλειές τους.

Να είστε όλοι καλά και καλά virtual ταξίδια.

Χρήστος.

Link to comment
Share on other sites

.........................................................Αν θελουν οι mods μπορουν μου να αφερεσουν τα thank you οπως επισης και το προηγουμενο add on.Ευχαριστω.

hidden content may not be quoted

Μάλλον πρέπει να σου δώσουμε extra thanks.:)

Thanks-thanks-thanks.

Edited by Xristos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...