Jump to content
Shipfriends

Σχόλια για την πρωτοβουλία


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Θερμά συγχαρητήρια για όλες τις προσπάθειες και ένα ειλικρινέστατο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Είναι η καλύτερη διαδικτυακή κίνηση που έχω συναντήσει στην ως τώρα ψηφιακή ζωή μου, να' στε καλά παιδιά...!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω τη διαθεση αλλα ουτε και το χρονο να ασχοληθω με το VS. Θα ημουν αδικος ομως αν δεν σας συγχαρω για το μερακι και την υπομονη σας. Ορισμενα απο τα δημιουργηματα σας ειναι πραγματικα εξαιρετικα. Καλα ταξιδια να εχετε:)

Link to comment
Share on other sites

Και γω τωρα τελευταια δεν ασχολουμαι πολυ με το αθλημα λογω χρονου αλλα χαιρομαι που βλεπω οτι υπαρχουν μοντελα που αξιζουν πραγματικα να ασχοληθεις μαζι τους και να πεις μια καλη κουβεντα για το δημιουργο τους ;)

Συγχαρητηρια παιδια και για τις κατασκευες αλλα και επειδη τα μοιραζεστε μαζι μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Επιτελους(για ολους εσας που τα ζητατε),τα 2 ΝΗΣΟΣ στην κυκλοφορια...Φυσικα με τα σαλονια τους για να μπορειτε να κανετε βολτες και να μην καθεστε ολο γεφυρα.;)Οπως εχω ξαναπει,οπου βαλετε screenshot απο τα πλοια,θα λετε απο που τα κατεβασατε.

hidden content may not be quoted

hidden content may not be quoted

οπως παντα τελειος ο NHSOS XIOS

σε ευχαριτουμε φιλε να εισαι καλα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Παρακολουθώντας την εξέλιξη που έχει η σχεδίαση virtual boat θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου στα παιδιά ναυπηγούς ,για την τεράστια προσπάθεια και τον χρόνο που αφιερώνουν στην δημιουργία πλοίων που στολίζουν τις Ελληνικές θάλασσες!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Η αλήθεια ειναι πως ολα τα μοντελακια σας με εχουν κανει παρεα πολλά βραδια στη καμπίνα μετα απο δουλεια! Σε κανουν να ξεχνας οτι εισαι τελειως μονος αναμεσα σε φιλιππινια ή ρωσους..

Μπραβο σας παιδια καλη δουλεια και καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 years later...

Τα λίγκ του σάιτ λειτουργούν κανονικά. Αυτά τα οποία αναρτούν οι uploaders ξεχωριστά μέσω άλλων ιστοτόπων που τα παρέχουν, έχουν σίγουρα κάποιο χρονικό όριο. Αν είναι πολύ παλιά είναι πιθανό να μη δουλεύουν πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...