Jump to content
Shipfriends

Σχόλια για την πρωτοβουλία


Recommended Posts

Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά για τις καταπληκτικές δημιουργίες τους και που περνάμε όμορφα το ελεύθερο χρόνο μας. Θα ήθελα κάποια στιγμή να δούμε και την Αριάδνη......:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και εγω ολους για τα καλα σχολια!Την ΑΡΙΑΔΝΗ μπορειτε να την δειτε εδω (πατηστε και το watch in high quality)προς το παρον:),καποια στιγμη θα την ανεβασω και αυτη.Προς το παρον φτιαχνω το scenery του Ιονιου ωστε να μπορουμε να ταξιδευουμε και στα δυτικα της Ελλαδας;)

Edited by NHSOS XIOS
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και εγω ολους για τα καλα σχολια!Την ΑΡΙΑΔΝΗ μπορειτε να την δειτε εδω (πατηστε και το watch in high quality)προς το παρον:),καποια στιγμη θα την ανεβασω και αυτη.Προς το παρον φτιαχνω το scenery του Ιονιου ωστε να μπορουμε να ταξιδευουμε και στα δυτικα της Ελλαδας;)

Συγχαρητηρια για την δουλειά σου το εχεις κανει απιστευτο:) και ελπιζω να ειναι και τοσο ρεαλιστικο και απο την γεφυρα αλλά θα σε παρακαλούσα και ελπίζω και άλλη φίλοι μην αργήσεις να μας το ανεβάσεις και να μπορέσουμε να το "κουμαντάρουμε" και εμείς:o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για άλλη μια φορά θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους μοιράζονται μαζι μας τις δημιουργίες τους.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα (VS) Blue Star Paros & (VS) Blue Star Naxos, το Paros εμφανίζει διπλά χειριστήρια ενώ το Naxos μονό χειριστήριο. Αυτό ισχύει σέ όλους σας ή μόνο σε μένα?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Neptune,τι σχολια να κανω για την δουλεια σου?Κατα καιρους εχω εκφραστει με τα πλεον καλυτερα λογια και αυτο θα κανω και τωρα.Εντυπωσιακοτατη και αυτη.Μακαρι να ταξιδεψω virtual και αλλα πλοια σου.Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΑΡΑΓΕΛΛΙΕΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΛΙΣΣΟΣ.ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΝΑΥΠΙΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΛΟΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να αναφερθώ στον καθένα ξεχωριστά, απλώς να ευχαριστήσω όλους όσους μοιράζονται με εμάς τις δημιουργίες τους.:)

Στο topic Μοντελισμός & Πλοία (πραγματικά μοντέλα, 3D κλπ.), υπάρχουν πολλές αναφορές σε μοντέλα του virtual sailor. Μήπως θα ήταν καλύτερο να δημιουργεί ένα topic που να αναφέρεται μόνο σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω μια βοηθεια.εχω το σκετς απ και θελω να προσπαθησω να φτιαξω κανενα βαπορι αλλα δεν ξερω πως μπαινουν οι μηχανες τα φωτα ο καπνος κτλ.οποιος ενδιαφερεται να μου πει θα ημουν υποχρεως.τουλαχιστον να κανω και εγω μια προσπαθεια μηπως,λεω μηπως καταφερω να ανεβασω κανενα καραβι.σας ευχαριστω για τον χρονο σας.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πραγματικά κάθε φορά που γράφω στην ενότητα το πρώτο που λέω ενα μεγάλο μπράβο σε όλους τους"ναυπηγούς".Θα ήθελα να καταθέσω την γνώμη μου με τα χειρηστήρια στις βαρδιόλες αλλά και μέσα στην γέφυρα (express pegasus-Neptune) διότι δίνει την πραγματική αίσθηση του "καπετάνιου" .Ευχαριστώ εκ των προτέρων.........

Link to comment
Share on other sites

Απο πλευρας μου ευχαριστω κι εγω. Ηδη εχω κατεβασει ολα τα πλοια!!!!!!!! Ωραια δουλεια, εντυπωσιαστηκα ειδικα με τα πλοια της ΑΝΕΚ (ως Χανιωτης...) που παντα ηθελα να δοκιμασω στο Virtual Sailor...!!! Και ειδικα με τα Olympic Champion / Hellenic Spirit. Και φυσικα το Αριαδνη.... ελπιζω να δω και πλοια οπως τα High Speed και Νησος Μυκονος / Νησος Χιος! Για αλλη μια φορα συγχαρητηρια!!!

Link to comment
Share on other sites

και από μένα με την σειρά μ ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους ναυπηγούς

ακόμα όμως δεν έχω δει ΒΕΝΤΟΥΡΗ και κάποια στιγμή πιστεύω πως θα κάνει την εμφανησή του:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω ωραια η πρωτοβουλια να μοιραζομαστε τα μοντελα μας με ολους και ακομη πιο ωραια ειναι για αυτους που δεν σχεδιαζουν και απλα κατεβαζουν ετοιμα τα πλοια απο δω...

Οταν ομως χρησιμοποιειται καποιο add-on απο το shipfriends(ειτε δικο μου ειτε αλλου φιλου) σε αλλο διαδικτυακο τοπο καλο θα ηταν να μπαινει και ενα link που θα αναφερει που το βρηκα η απο που το κατεβασα...;)

Δεν χρειαζεται να πω κατι παραπανω και δεν εχω σκοπο να δημιουργησω αντιπαραθεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά ευχαριστώ στο φίλο NHSOS XIOS για το Αριάδνη και στο φίλο Neptune για το Μυτιλήνη. Καλή συνέχεια σε όλους τους δημιουργούς σε αυτή τη προσπάθεια. Άντε και εις ανώτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...